Студентська наукова конференція «Економічні і правові основи розвитку суспільства»

16-17 квітня 2015 року відбулась студентська наукова конференція «Економічні і правові основи розвитку суспільства».

У межах пленарного та секційних засідань у конференції взяли участь 579 студентів, серед яких студенти Київського національного торговельно-економічного університету (де окрім студентів ФЕМП взяли участь 9 студентів ФОАЕК, 55 – ФРГТБ, 23 – ФТТП, 15 – ФФБС), 8 студентів Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 5 студентів Київського національного економічного університету імені В. Гетьмана.

Учасники мали змогу виступити та обговорити актуальні проблеми економічного життя України в межах 16 секційних засідань:

• Тенденції соціально-економічного розвитку України: макро- та мікроекономічні аспекти;
  • Вплив конкуренції на відновлення економічного зростання;
  • Пріоритетні напрями удосконалення економічної діяльності підприємств;
  • Теоретичні та прикладні аспекти управління фінансами підприємств;
  • Пріоритетні напрями розвитку менеджменту ЗЕД;
  • Проблеми міжнародної економіки в умовах глобалізаційних викликів;
  • Регіональна економіка;
  • Сучасна концепція маркетингу: соціальний та управлінський аспекти;
  • Новітні технології маркетингової діяльності;
  • Інтегровані маркетингові комунікації: теорія та практика;
  • Актуальні проблеми правознавства;
  • Актуальні питання цивільного права та господарського права;
  • Актуальні питання адміністративного, фінансового та трудового права та здійснення зовнішньоекономічної діяльності;
  • Проблеми та перспективи соціально-економічного розвитку підприємств;
  • Управління персоналом як фактор соціально-економічного розвитку суспільства;
  • Стратегічні орієнтири забезпечення конкурентоспроможності підприємств.

За результатами роботи конференції дипломами нагороджено 87 студентів, зокрема: 23 дипломи І ступеня, 33 дипломи ІІ ступеня, 31 диплом ІІІ ступеня, серед них 5 отримали студенти ФТТП, 5 – ФФБС, 9 – ФРГТБ та 2 – студенти Київського національного економічного університету імені В. Гетьмана.

17.04.2015
adv