Лекція директора департаменту податкового та митного аудиту Державної фіскальної служби України Рубан Н.І.

16 квітня 2015 року для студентів 2, 3 та 4 курсів факультету фінансів та банківської справи Освітньо-кваліфікаційного рівня "Бакалавр" спеціальності «Фінанси і кредит», спеціалізацій «Державні фінанси» та «Державна казначейська справа» була проведена відкрита лекція директором департаменту податкового та митного аудиту Державної фіскальної служби України Рубан Наталією Іванівною на тему «Податковий аудит юридичних осіб». На лекції  було визначено сучасний стан податкового аудиту юридичних осіб в Україні та проаналізовано основні засади його проведення.

16.04.2015
adv