Всеукраїнська студентська олімпіада з регіональної економіки

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1506 від 23.12.2014 р. з 15 по 17 квітня 2015 р. ДВНЗ "Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана" приймав студентів вищих навчальних закладів України – учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з науки "Регіональна економіка".

Наш університет представляли студенти 1 курсу спеціалізації «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» Калініченко Олег Миколайович (24 група),  Кустовський Олексій Олегович (23 група) та Новікова Інна Олександрівна (24 група).

Учасники долали низку складних конкурсних завдань, демонстрували свої знання з науки регіональна економіка. Перший тур передбачав комп’ютерне тестування, другий – письмове завдання, що включало теоретичні питання, творчі завдання, розрахункові задачі.

Також у молоді була унікальна можливість відвідати ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» та Київський завод шампанських вин "Столичний", познайомитись з технологією виробництва та задати запитання фахівцям.

Членом журі від КНТЕУ була доцент кафедри міжнародної економіки, канд. екон. наук, доц. Головня Юлія Ігорівна.

За результатами олімпіади серед 44 учасників із 16 регіонів України Калініченко Олег Миколайович отримав диплом IІ-го ступеня, Кустовський  Олексій Олегович - сертифікат за ІІ місце у номінації «За логічність мислення» та Новікова Інна Олександрівна - сертифікат за ІІ місце у номінації «За глибоке розуміння демографічних проблем України».

БАЖАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯМ ПОДАЛЬШИХ НАУКОВИХ ВІДКРИТТІВ, ДОСЯГНЕНЬ ТА ЗВЕРШЕНЬ!

17.04.2015
adv