Конференція «Інформаційні технології, облік, аналіз і контроль в управлінні економічними процесами»

14 квітня 2015 р. в рамках конференції «Інформаційні технології, облік, аналіз і контроль в управлінні економічними процесами» на кафедрі програмної інженерії та інформаційних систем відбулися засідання 6-ти секцій.

На пленарному засіданні з докладом виступав студент ФОАЕК, 5 к., 1 гр. Лазоренко В. («Автоматизація діагностики фінансової рівноваги підприємства», науковий керівник к.т.н., доц. Рзаєва С.Л.).

В роботі секцій приймали участь 8 студентів ТЕК КНЕУ спеціальності інформаційна діяльність: Вікторов В., Орехівський С., Фірсов О., Верета І., Івлєв І., Хомич А., Проворний А., Коморний І.

Були визначені переможці.

Секція “Перспективи розвитку програмної інженерії”

1 місце - Мартинюк К. ФОАЕК, 1 к., 7 гр. (науковий керівник Зайцев Є.О., асистент)

2 місце - Суханов Д. ФОАЕК, 1 к., 7 гр. (науковий керівник Зайцев Є.О., асистент)

3 місце - Прокоп’єв А. ФОАЕК, 1 к., 7 гр., Яремич В. ФОАЕК, 1 к., 7 гр.

(науковий керівник Зайцев Є.О., асистент)

Секція “Програмне забезпечення інформаційної діяльності підприємства”

1 місце - Селі верстов В. ФОАЕК, 1 к., 1 гр. (науковий керівник Сидорчук В.Є., асистент)

2 місце - Целованська А. ФЕМП, 1 к., 2 гр. (науковий керівник Сидорчук В.Є., асистент)

3 місце - Гайдучик Д. ФОАЕК, 1 к., 1 гр. (науковий керівник Сидорчук В.Є., асистент)

Саух О. ФЕМП, 1 к., 24 гр. (науковий керівник Цензура М.О., доц.)

Секція “Інформаційні ресурси та системи”

1 місце - Хомич А. ТЕК КНТЕУ, ІД-31 (науковий керівник Холодняк К.В., викл.)

2 місце - Щербак О. ФФБС, 1 к., 8 гр. (науковий керівник Криворучко О.В., доц.)

3 місце - Івлєв І. ТЕК КНТЕУ, ІД-31 (науковий керівник Мединська Т.М., викл.)

Сорочинський В. ФФБС, 1 к., 4 гр. (науковий керівник Криворучко О.В., доц.)

Секція “Розвиток інформаційної безпеки”

1 місце - Барановська А. ФФБС, 1 к., 7 гр. (науковий керівник Козік О.І., ст. викл.)

2 місце - Олійник О. ФФБС, 1 к., 8 гр. (науковий керівник Козік О.І., ст. викл.)

3 місце - Лебедь О. ФФБС, 1 к., 7 гр. Марченко М. ФФБС, 1 к., 7 гр. (науковий керівник Козік О.І., ст. викл.)

Секція “Інструментарій аналізу економічних систем”

1 місце - Шульга О. ФОАЕК, 4 к., 1 гр. (науковий керівник Рзаєва С.Л., доц.)

2 місце - Самусь О. ФОАЕК, 4 к., 1 гр. (науковий керівник Рзаєва С.Л., доц.)

3 місце - Дуда І. ФФБС, 4 к., 3.1 гр. Ломако М. ФФБС, 4 к., 3 гр. (науковий керівник Демідов П.Г., доц.)

Секція “Моделі аналізу економічних об'єктів та систем”

1 місце - Василенко Р. ФОАЕК, 3 к., 1 гр. (науковий керівник Чернякін В.П., доц.)

2 місце - Пушкарьова А. ФОАЕК, 3 к., 1 гр. (науковий керівник Чернякін В.П., доц.)

3 місце - Дзигман О. ФОАЕК, 3 к., 1 гр. Стеценко В. ФОАЕК, 3 к., 1 гр. (науковий керівник Чернякін В.П., доц.)

14.04.2015
adv