Особливості підготовки дисертаційних робіт до захисту: лекція професора Бланка І.О.

22 квітня 2015 року відбулася лекція д.е.н, професора Бланка І.О., присвячена питанням підготовки дисертаційної роботи, особливостям структури автореферату, формуванням наукової новизни та практичної значущості наукового дослідження.

На лекції були присутні аспіранти, докторанти, їх наукові керівники та консультанти, здобувачі наукового ступеня кандидата та доктора наук, секретарі спеціалізованих вчених рад.

Наприкінці лекції професор Бланк І.О. побажав всім присутнім творчого натхнення, наполегливості в науковій роботі, успішного та вчасного захисту дисертаційних робіт.

21.04.2015
adv