Звітно-виборча конференція РСС ФТТП

23 квітня 2015 року відбулася одна з найвизначніших подій нашого факультету - щорічна звітно-виборча конференція РСС ФТТП. На засіданні були присутні проректор з науково-педагогічної роботи Шаповал Світлана Леонідівна, декан факультету ФТТП Осика Віктор Анатолійович, заступник декана з навчально-виховної роботи ФТТП  Михайлов Сергій Володимирович, начальник навчального відділу Мостика Костянтин Вікторович та голова ради студентського самоврядування (РСС) КНТЕУ Кузьменко Оксана. У засіданні взяли участь 56 делегатів.

На конференції слухався звіт щодо виконаної роботи голови РСС ФТТП Краснощок Ірини, якій факультет безмежно вдячний за її плідну працю, наші перемоги та дружню і теплу атмосферу, яка панує у нас на факультеті! Робота РСС за минулий рік була одноголосно оцінена на "відмінно"!

Найважливішим етапом конференції стали вибори голови РСС ФТТП. Делегати конференції мали змогу вислухати виступи п'ятьох кандидатур на цю посаду: Захарченко Дар'ї (3 курс 1 група), Фоміної Яни (1 курс 5 група),
Прокопець Максима (2 курс 6 група), Макаревич Олександра (4 курс 3 група),
Мельник Софії (2 курс 6 група). Закритим голосуванням була обрана – Захарченко Дар’я. Також оновлено склад РСС ФТТП.

Результати виборів голови РСС ФТТП:

Захарченко Дар’я - 26 голосів
Макаревич Олександр – 18 голосів