Д.е.н., професора Шульгу Н.П. включено до Науково-експертної колегії Громадської ради при НБУ

Днями завідувача кафедри банківської справи, доктора економічних наук, професора Шульгу Н.П. було включено до Науково-експертної колегії Громадської ради при Національному банку України. До складу Науково-експертної колегії увійшло 16 представників науково-дослідних установ та вищих навчальних закладів України.

Вітаємо Наталію Петрівну Шульгу з обранням до Науково-експертної колегії Громадської ради при Національному банку України і бажаємо плідної праці на благо розбудови банківської системи України.

Нагадаємо, 26 березня 2015 р. було підписано Меморандум про співпрацю між КНТЕУ та Громадською радою при Національному банку України. Метою підписання Меморандуму стала необхідність активної участі науково-педагогічних кадрів КНТЕУ у розробці пропозицій щодо удосконалення регуляторних актів з питань функціонування банківських установ, підвищення їх фінансової стійкості та захисту прав споживачів фінансових послуг.

24.04.2015
adv