Сьогодні відзначають Всесвітній день охорони праці

Свято започатковане у 1989 році американськими та канадськими працівниками як день пам’яті загиблих травмованих та важко захворілих товаришів по роботі.

Указом президента України №685/2006 від 18 серпня 2006 року 28 квітня встановлено як День охорони праці.

Одним з принципів державної політики України в галузі охорони праці є інформування населення, проведення навчання, професійної підготовки і підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці.

У КНТЕУ щорічно студенти всіх факультетів та всіх форм навчання проходять навчання з охорони праці.

Проводяться практичні заняття з пожежної безпеки та надання першої домедичної допомоги.

У квітні 2015 року у КНТЕУ проведене засідання круглого столу «Охорона праці у сфері обслуговування».

Всі викладачі кафедри, задіяні у навчальному процесі з дисципліни «Охорона праці», пройшли навчання з питань охорони праці та мають відповідні посвідчення.

За оцінками Міжнародної організації праці щодня у світі помирає близько 5000 працівників від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Щорічна кількість нещасних випадків на виробництві сягає 270 млн. а кількість професійних захворювань – 160 млн. випадків.

Колектив кафедри інженерно-технічних дисциплін закликає колег, майбутніх фахівців та роботодавців української економіки пам’ятати, що здоров’я та життя людини є найвищою соціальною цінністю, і загрозу для них не повинні нести жодні цілі та  засоби господарської діяльності.

Вітаємо колег та студентство зі Всесвітнім днем охорони праці!

27.04.2015
adv