Звітно-виборча конференція РСС ФОАЕК

27 квітня 2015 року відбулася щорічна звітно-виборча конференція РСС ФОАЕК. На засіданні були присутні декан ФОАЕК Харченко Олександр Анатолійович, заступники декана Міщенко Анна Олександрівна, Гордополов Володимир Юрійович, начальник відділу навчально-виховної роботи Кладченко Марія Володимирівна, голова ради студентського самоврядування (РСС) КНТЕУ Кузьменко Оксана Сергіївна та заступник голови РСС КНТЕУ Тетьора Катерина Олександрівна. У засіданні взяли участь 47 делегатів.

На конференції було заслухано звіт голови РСС ФОАЕК Баранюка Юрія Романовича щодо роботи ради протягом 2014-2015 н.р. Робота РСС за минулий рік була оцінена на «задовільно»!

Всі делегати одноголосно підтримали кандидатуру Баранюка Юрія на посаду голови РСС ФОАЕК на 2015-2016 н. р. та проголосували за оновлений склад Ради студентського самоврядування до якого включено:

Секретар ради - Антоневич Марія;

Заступники голови РСС - Клочай Вадим, Понкратова Дар'я, Білобривка Ігор;

Голова наукового сектору - Шерстюк Олексій;

Голова виховного сектору - Собко Вадим;

Голова організаційного сектору - Нежива Анастасія;

Голова культурно-масового сектору - Куран Владислав;

Голова сектору розвитку кар'єри - Бурназова Єлизавета;

Голова студентської варти - Воропаєв Іван;

Голова спортивного сектору - Куца Катерина;

Голова профспілки - Мироненко Михайло;

Голова інформаційного сектору - Іващенко Катерина;

Голова соціального сектору - Зуєва Алла.

27.04.2015
knteu