Відбулась Міжнародна інтелектуальна он-лайн гра «Конкурентна політика та антимонопольне законодавство»

28 квітня 2015 року студенти кафедри економічної теорії та конкурентної політики взяли участь в Міжнародній інтелектуальній грі в он-лайн режимі «Конкурентна політика та антимонопольне законодавство», що відбулася між КНТЕУ, Національним університетом «Львівська політехніка» та Радою з питань конкуренції Республіки Молдова.

Оn-line гра проводилась в два тури. Згідно з правилами конкурсу в першому турі брали участь всі учасники гри. Тут оцінювався загальний рівень знань учасників з питань конкурентної політики держави. Протягом 30 хвилин потрібно було дати відповідь на 30 тестових запитань. За результатами першому туру три учасника, що набрали найбільшу кількість балів, були допущені до участі в другому турі, який передбачав виконання ситуаційно-розрахункового завдання протягом 20 хвилин.

За результатами двох турів гри студенти КНТЕУ посіли друге і третє місце:

ІІ місце   - Білан А. І., студентка 1м. курсу, 20 гр. ФЕМП,

ІІІ місце - Свистільник В. Ю., студентка 1м. курсу, 20 гр. ФЕМП,

- Бур'ян А.М., студентка 4 курсу, 16 гр. ФЕМП.

Студенти КНТЕУ показали високий теоретичний рівень оволодіння фаховими дисциплінами та прикладне вміння застосовувати набуті знання до розв'язання практичних проблем підтримки та розвитку конкурентного середовища на внутрішньому ринку України.

28.04.2015
adv