Відкрита лекція «Перспективи біологічного очищення стічних вод з використанням іммобілізованих мікроорганізмів»

27 квітня 2015 р. відбулася відкрита лекція д.т.н., професора кафедри екобіотехнології та біоенергетики Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” Саблій Лариси Андріївни для студентів факультету товарознавства і торговельного підприємництва на тему «Перспективи біологічного очищення стічних вод з використанням іммобілізованих мікроорганізмів» (дисципліна «Безпека товарів і довкілля»).

Лариса Андріївна розповіла про біологічні способи очищення стічних вод виробничих підприємств та наукові розробки кафедри.

27.04.2015
adv