Міжнародна конференція «Поточні процеси модернізації у сфері державного управління: польський досвід та досвід європейських країн»

22-23 квітня 2015 року викладачі кафедри комерційного права взяли участь у Міжнародній конференції «Поточні процеси модернізації у сфері державного управління: польський досвід та досвід європейських країн», яка проводилася кафедрою політології Педагогічного університету м. Кракова.

У конференції брали участь представники Чехії, Ізраїлю, Бельгії, Польщі та України.

Найбільшу увагу було приділено питанням модернізації державного управління, економічній ефективності у державному секторі, відкритості державного управління, а також питанням правового регулювання зазначеної проблематики.

23.04.2015
adv