Засідання секції Наукової ради Міністерства освіти і науки України за фаховим напрямом „Економіка”

28 квітня 2015 р. на базі університету відбулось засідання секції Наукової ради Міністерства освіти і науки України за фаховим напрямом „Економіка”.

Голова секції – А.А. Мазаракі, д.е.н., проф., академік НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України, ректор КНТЕУ.

На засіданні секції  була проведена  експертна оцінка  32 анотованих звітів з 20 ВНЗ України по закінчених у 2014 році науково-дослідних роботах, що виконувались за рахунок коштів державного бюджету.

За результатами проведеної  експертизи, обговоривши спірні проекти, були підведені підсумки роботи засідання секції «Економіка» та підготовлені відповідні документи для подання в Міністерство освіти і науки України.

28.04.2015
adv