З’їзд представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ

28 квітня 2015 року представники кафедри комерційного права взяли участь у З’їзді представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ, який відбувся в стінах Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Головним питанням З’їзду стало обрання членів Вищої ради юстиції з числа представників суддівського корпусу та юридичних вищих навчальних закладів.

За результатами таємного голосування до складу Вищої ради юстиції було обрано декана юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Андрія Бойка та завідувача кафедри земельного та аграрного права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Анатолія Мірошниченка.

28.04.2015
adv