Підсумки «Першого дебатного турніру КНТЕУ»

Діалог – подорож двох по спільному лабіринту…

С. Федін

28 квітня 2015 року в аудиторіях корпусу «Г» університету відбулася інтелектуальна гра «Перший дебатний турнір КНТЕУ» з нагоди Всесвітнього дня охорони праці.

Захід проводився за ініціативи інтелектуального відділу ради студентського самоврядування ФРГТБ за підтримкою ради студентського самоврядування КНТЕУ та Федерації дебатів України.

Гру відвідала заступник декана з науково-методичної роботи ФРГТБ Васильєва Олена Олександрівна, яка привітала учасників змагання та побажала успіхів.

Гру було проведено за британським форматом парламентських дебатів на актуальні ціннісні теми. В інтелектуальній боротьбі взяли участь команди різних факультетів університету.

За результатами жвавого обговорення питань турніру було визначено  переможців:

1 місце − команда «Insolitum» (ФЕМП);

2 місце − команда «Крутоє пикє» (ФРГТБ);

3 місце − команда «Незламні» (ФЕМП, ФРГТБ).

А також за кількістю набраних балів турнірної таблиці титул «Кращого спікера» турніру було присуджено студенту ФРГТБ Моторному Олександру.

28.04.2015
adv