День гостинності для школярів ліцею «Наукова зміна»

29 квітня 2015 р. викладачами кафедри маркетингу та реклами проведено День гостинності для школярів ліцею «Наукова зміна», з яким університет має довготривалі дружні стосунки.

Школярі отримали інформацію про умови вступу до КНТЕУ, спеціальності та спеціалізації, за якими навчаються студенти. Для них була проведена екскурсія по навчальних корпусах, спортивних  майданчиках,  бібліотеці.

Майбутні абітурієнти були вражені обладнанням аудиторій, лабораторій, кількістю комп’ютерних класів, буфетів. Дуже сподобалось оздоблення території.

Під час екскурсії студенти зустріли випускників ліцею, що навчаються у вузі, які на запитання «Чи подобається вам навчання в КНТЕУ?» відповіли «Дуже подобається».

По закінченні заходу усі школярі виявили бажання  навчатися в КНТЕУ  чекаємо на них.

28.04.2015
adv