Звітно-виборча конференція РСС ФРГТБ

29 квітня 2015 року відбулася щорічна звітно-виборча конференція РСС ФРГТБ. На засіданні були присутні: проректор з науково-педагогічної роботи Шаповал Світлана Леонідівна, заступник декана з навчально-виховної роботи Ждан Вікторія Олександрівна, начальник відділу навчально-виховної роботи Кладченко Марія Володимирівна, голова ради студентського самоврядування (РСС) КНТЕУ Кузьменко Оксана Сергіївна та заступник голови РСС КНТЕУ Тетьора Катерина Олександрівна. У засіданні взяли участь 50 делегатів.

На конференції заслухали звіт голови РСС ФРГТБ Кулика Юрія щодо роботи ради протягом 2014/15 н.р.

Робота РСС за минулий рік була оцінена на «задовільно»!

На посаду голови РСС ФРГТБ претендували два кандидати - Кужель Тетяна, студентка 3 курсу, та Ляшенко Олександр, студент 2 курсу.

Отже, результати звітно-виборчої конференції РСС ФРГТБ:

Голова РСС ФРГТБ - Кужель Тетяна;

Заступники голови РСС з організаційних питань Кобець Влада, з виховної роботи Герасименко Ярослав,  з навчальної роботи Стуканова Анісія;

Голова інтелектуального відділу Затуливітер Тамара;

Голова організаційного сектору – Мозгова Юлія;

Голова культурно-масового сектору – Стопченко Євгенія;

Голова сектору розвитку кар'єри – Михайленко Єлизавета;

Голова студентської варти – Горай Володимир;

Голова спортивного сектору – Ляшенко Олександр;

Голова профспілки – Моторний Олександр;

Голова інформаційного сектору – Козачук Лілія;

Голова соціального сектору – Хоботова Марина;

Голова художнього відділу -  Деркач Яна;

Туристичний сектор – Чеховський Владислав;

Клуб кулінарів – Гончар Юлія.

29.04.2015
adv