Круглий стіл «Зовнішньоекономічна політика України в умовах створення нових інтеграційних мега-блоків»

29 квітня на базі кафедри міжнародної економіки було проведено студентський круглий стіл на тему «Зовнішньоекономічна політика України в умовах створення нових інтеграційних мега-блоків».

Відповідно до зведеного плану проведення науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів КНТЕУ на 2015 рік та з метою обговорення розвитку міжнародних економічних відносин в умовах створення нових інтеграційних мега-блоків та оцінки можливостей реалізації економічного потенціалу України 29 квітня 2015 р. о 13:00 (ауд. А-413), було проведено круглий стіл на тему «Зовнішньоекономічна політика України в умовах створення нових інтеграційних мега-блоків» присвячений актуальним питанням в економічній сфері України.

У роботі круглого столу взяли участь представники професорсько-викладацького складу кафедри міжнародної економіки та студенти 2 курсу ФЕМП та 3 курсу ФТТП.

На засіданні круглого столу заслухано 13 доповідей та представлено відповідні презентації

Перелік доповідачів круглого столу

ПІБ учасника

Курс, група, факультет

Тема доповіді

Вірська Юлія

Леонович Анна

2, 18, ФЕМП

Міжнародна трудова міграція: регіональний та галузевий аспекти

Зионг МіньТху

Губич Юлія

2,18, ФЕМП

Перспективи співпраці України і НАТО

Гелькіна Інна

Захарченко Дар’я

Шкода Владислава

Тенденції розвитку ЗЕД України

Гановський Василь

Міграційні процеси в Україні

Гладиш Андрій

Взаємодія України з МВФ: реалії та перспективи розвитку

Люта Катерина

Проблеми участі України в МПП

Сергійчук Павло

Шлях виходу України з кризи

Романовська Анастасія

3,1,ФТТП

Здобутки та втрати вітчизняних виробників у зовнішній торгівлі внаслідок підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Амєліна Ольга

2,20,ФЕМП

Інвестиційна привабливість України в сучасних умовах

Батрак Інна

2,20,ФЕМП

Зовнішньоекономічна політика України в умовах глобалізації

Герасимчук Ірина

2,20,ФЕМП

Місце України в системі міжнародних економічних відносин

Глемейда Марина

Співробітництво України та ЄС: актуальні проблеми та перспективні напрями

Грамма Тетяна

2,20,ФЕМП

Порівняльна характеристика американського, європейського та вітчизняного ринку праці

Ільїна Анастасія

2,20,ФЕМП

Іноземні інвестиції в економіку України: тенденції та перспективи

Робота круглого столу відзначалася активними диспутами та обговореннями актуальних питань, що розглядалися в доповідях учасників. Найбільшу увагу та інтерес викликали доповіді Гладиша Андрія та Романовської Анастасії.

В обговоренні взяли участь викладачі кафедри міжнародної економіки (д.е.н., проф. Мельник Т.М., к.е.н., професор кафедри Кудирко Л.П., к.е.н., доцент кафедри Ладиченко К.І., к.е.н., доц.Олейніков Ю.О., к.е.н., доц. Дугінець Г.В., к.е.н., доц. Головня Ю.І.,к.е.н., доц. Іксарова Н.О., асист. Головачова О.С.).

Публічне обговорення економічних проблем розширює науковий світогляд студентської молоді, сприяє професійному зростанню майбутніх фахівців.

29.04.2015
adv