Зав. кафедри програмної інженерії та інформаційних систем Криворучко О.В. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня д.т.н.

28 квітня 2015 року у Спеціалізованій вченій раді Київського національного університету будівництва і архітектури успішно захищена дисертаційна робота на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук  завідувача кафедри програмної інженерії та інформаційних систем Київського національного торговельно-економічного університету Криворучко Олени Володимирівни на тему «Дивергентна методологія гармонізації рішень в управлінні програмами розвитку ВНЗ» (науковий консультант: доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри управління проектами Київського національного університету будівництва і архітектури Бушуєв С.Д.).

28.04.2015
adv