Відкрита лекція Семченка Олександра Анатолійовича на тему «Імідж держави»

20 травня 2015 року доктором політичних наук Семченком Олександром Анатолійовичем було проведено відкриту лекцію на тему «Імідж держави».

Мета лекції полягала у визначенні поняття іміджу держави (в тому числі зовнішнього і внутрішнього), державної влади та інститутів, його вплив на ефективність процесів політичної модернізації, зокрема в умовах сучасної України.

Розглянуто питання легітимізації держави через сприятливий внутрішній та зовнішній імідж, проблеми, що перешкоджають формуванню позитивного іміджу політичних та державних інститутів, метода та способи їх подолання. Висвітлено питання адекватності добору та використання комунікаційних каналів у процесі актуалізації державного іміджу.

20.05.2015
adv