Літній День "Велосипедом на роботу"

ЕКО ДТЕУ

У цивілізованому світі небагато знайдеться людей, які зовсім не вміли б їздити на велосипеді або категорично не любили це заняття. З моменту свого винаходу, велосипед залишається на піку популярності, і пояснень цьому багато. Нескладний механізм успішно поєднує в собі такі якості, як зручність застосування, користь для здоров’я і приємне проведення часу.

За статистикою, більшість респондентів визнають велосипед найбільшим винаходом людства. Сьогодні катання на велосипеді — це спорт, хобі та метод лікування одночасно. З якого боку не подивися, суцільні плюси.

В Україні велосипед, як засіб пересування, стає все більш актуальним. Постійно проводяться акції, що популяризують велорух та заохочують громадян змінювати "чотири" колеса на "два".

18 червня 2015 року у Києві проходила подія Літній День “Велосипедом на роботу” . Цього разу акція проходить в рамках Тижня сталої енергетики*, адже використовуючи велосипед як транспортний засіб, кожен з нас також робить крок на шляху до енергонезалежності України та вносить свій вклад у боротьбу з наслідками зміни клімату.

Дякуємо всім тим хто долучився до цієї події, та всім тим, хто у "звичайному житті" пропагандує та популяризує велорух в Україні!

18.06.2015
annzo