IV загальноуніверситетський збір макулатури

ЕКО ДТЕУ

19 червня 2015 року у Київському національному торговельно-економічному університеті було проведено IV загальноуніверситетський збір вторинної паперової сировини (макулатури). Захід організовано та проведено РСС КНТЕУ та ЕкоКлубом.

До акції долучилися студенти, викладачі та співробітники. За день було зібрано майже пів тонни використаної паперової сировини!

Виносимо щиру подяку всім небайдужим! І хочемо нагадати, що зменшення споживання целюлозно-паперових матеріалів і повторна їх переробка прямо пропорційно сприяють:

• збереженню лісів;
  • відновленню і збереженню екосистеми;
  • вирішенню енергетичних та екологічних проблем;
  • насиченню внутрішнього ринку більш дешевою паперово-картонною продукцією;
  • зменшенню навантаження на полігони.

Мета нашого проекту - пояснити і показати, як свідомо дотримуючись розумних і практичних принципів економії, можна принести вагому користь і природі, і людям.
Кожен з нас впливає на процеси, які відбуваються на планеті Земля. Вкрай важливо, щоб цей вплив було благотворним, а не руйнівним. Докладаючи невеликі зусилля, людина може досягти великих результатів.

19.06.2015
annzo