КНТЕУ на 11 місці в рейтингу вищих навчальних закладів за версією журналу "Фокус"

Журнал "Фокус" представив власний рейтинг 30 кращих вищих навчальних закладів України,

Вища освіта не мета, а засіб, це в першу чергу – можливість отримати високооплачувану роботу. Цей принцип ліг в основу рейтингу журналу «Фокус», який був представлений на початку червня 2015 року. Редакція журналу опитала фахівців з персоналу 22 найбільших компаній, серед яких 1+1 media, Dragon Capital, OTP Bank, "Філіп Моріс Україна" та інші.

Фахівці з персоналу враховували рівень знань випускників, уміння застосовувати їх на практиці і здатність навчатися в процесі роботи. Отримана від роботодавців оцінка склала 50% підсумкового бала. Ще 25% результату забезпечила позиція в рейтингах "Топ-200 Україна", Scopus і "Вебометрикс", а фінальні 25% сформували наукові публікації та їх цитованість (індекс Хірша).

Отримання диплому про вищу освіту не гарантує високооплачуваного місця роботи, але здобуті знання в одному з 30 кращих навчальних закладів країни значно підвищує шанси на працевлаштування. Про це варто пам’ятати випускникам та абітурієнтам Київського національного торговельно-економічного університету, який за багатьма рейтингами в  тридцятці кращих, а за версією журналу "Фокус" на 11 місці у рейтингу навчальних закладів країни.

30.06.2015
adv