Науково-педагогічний склад університету поповнився молодими докторами наук

Наприкінці навчального року науково-педагогічний склад університету поповнився молодими докторами  наук – учнями наукової школи  заслуженого діяча науки і техніки України, академіка НАПН України, ректора КНТЕУ, д.е.н., професора Мазаракі А.А.

У Спеціалізованій вченій раді Д 26.055.01 КНТЕУ успішно захищені дисертаційні роботи на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності):

Ситник Ганни Вікторівни на тему «Фінансове планування на підприємствах торгівлі»; Дубовик Тетяни Віталіївни на тему «Управління інтегрованими інтернет-маркетинговими комунікаціями підприємств торгівлі»; Босовської Мирослави Веліксівни на тему «Управління інтеграційними процесами туристичних підприємств».

Вітаємо здобувачів наукового ступеня та їх наукового консультанта з успішним захистом! Бажаємо подальших творчих здобутків.

03.07.2015
adv