Вітаємо з ювілеєм Героя України Симоненка Валентина Костянтиновича!

Свій 75-річний ювілей 4 липня 2015 року святкує наш колега – Герой України, Заслужений економіст України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки Симоненко Валентин Костянтинович.

Шановний Валентине Костянтиновичу!

Колектив Київського національного торговельно-економічного університету висловлює Вам свою повагу та вітає з ювілеєм!

Багаторічна плідна діяльність та талант забезпечили Вам по праву чільне місце у когорті найяскравіших учених нашої країни. Ваш життєвий і професійний шлях – невід’ємна частина розвитку нашого Університету, без перебільшення, одного із найпрестижніших вищих навчальних закладів України!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, добра і злагоди, успіхів та здійснення найзаповітніших мрій.

Миру, злагоди, шани, любові та достатку у Вашому домі!

Нехай завжди зігріває Вас тепло людської подяки за добрі справи, зроблені в ім’я української освіти та науки!

03.07.2015
adv