Kiev Sunday Breakfast-2

ЕКО ДТЕУ

«Головна ідея пікніка - створити у киян культуру сніданків і правильного способу життя. На одному майданчику гості пікніка зможуть спробувати сніданки з усього світу: американські, голландські, англійські, французькі, італійські, каталонські, українські та багато інших сніданків з усього світу. В меню пікніка завжди є місце вегетаріанським і веганським страв. Зараз «ягідно-овочевий сезон», а це означає, що всі любителі детокс дієти будуть щасливі від тієї кількості смузі, яке ми готуємо».

Сергій Климов, організатор Kiev Sunday Breakfast

Напевно кожен з нас чудово знає про необхідність збереження нашого здоров’я. І саме від здорового харчування, насамперед, і залежить здоровий стан організму.

Активісти Еко-КНТЕУ не проґавили можливості розширити свій «здоровий» світогляд та зазирнули на другий міський пікнік Kiev Sunday Breakfast, який відбувся 5 липня у парку ім. Тараса Шевченка.

У рамках цього заходу Еко-Клуб ознайомились з традиціями сніданків з усього світу, прослухали лекції не тільки здорового харчування, а й порадилися із спеціалістами з приводу індивідуальних спортивних тренувань, їх корисності та правильності виконання вправ, відвідали заняття з йоги та прийняли участь в спортивних змаганнях.

«Дуже корисно та важливо проводити такі заходи, адже чим більше буде популяризовано здорове харчування та здоровий спосіб життя, чим краще ми будемо знати про переваги екологічно чистих продуктів, тим більше можливостей кожного скласти свій «правильний» раціон харчування та прожити довге та здорове життя» - саме із такими думками вдячності виходиш після чудового літнього дня, коли провів його одночасно із розвагою і користю.

Бабич Євгенія

06.07.2015