Оголошеннявсі

01 липня 2015 року Харківський торговельно-економічний коледж КНТЕУ відсвяткував свій перший ювілей – 10 років від дня заснування.

У теплій та щирій атмосфері коледж привітав ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі, доктор економічних наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України, Заслужений діяч науки і техніки України, який нагородив директора Людмилу Олексіївну Радченко, кандидата історичних наук, професора, Почесною медаллю Київського національного торговельно-економічного університету «Гідному шани» за її вагомий особистий внесок у розвиток коледжу, піднесення його іміджу.

Розділити святкову мить разом з колективом коледжу завітали Михайло Дмитрович Пилипчук – депутат Харківської обласної ради, Почесний громадянин міста Харкова, голова Ради почесних громадян міста Харкова, Ян Здановські  віце-консул Генерального консульства Республіки Польща у Харкові, та Марія Шрамко  багаторазовий чемпіон світу з кулінарного мистецтва, член національної команди Ісландії з кулінарії.

Від освітянської спільноти Харківщини привітали Іван Федорович Прокопенко  ректор Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, Ліана Миколаївна Янчева  перший проректор Харківського державного університету харчування та торгівлі.

У своїх виступах гості відмітили високий професіоналізм, активну життєву позицію, внесок у справу підготовки кваліфікованих фахівців, завдяки чому коледж за 10-річний шлях посів чільне місце серед провідних закладів освіти України.
Присутні побажали трудовому колективу творчих злетів і перемог, нових звершень, успішної реалізації поставлених цілей, а також здоров’я, щастя, любові, родинного миру та життєвих гараздів.

09.07.2015
adv