Оголошеннявсі

Виступ зав.кафедри економічної кібернетики на Міжнародній конференції «Management dilemmas-2015» (Польща)

З 24 по 26 травня 2015 року завідувач кафедри економічної кібернетики, доктор економічних наук Роскладка Андрій Анатолійович взяв участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Management dilemmas-2015», яка була організована Європейським університетом інформатики та економіки у Варшаві (Польща).

На конференції д.е.н. Роскладкою А. А. було представлено англомовну доповідь на тему «Innovative approaches to the researching of variability of the tourism industry indicators», яка викликала зацікавленість та активне обговорення серед учасників конференції.

У рамках конференції було проведено ділову зустріч з ректором Європейського університету інформатики та економіки у Варшаві, професором Дж. Г. Ісаєвим та директором відділу міжнародної співпраці Людмилою Стемплевською.

На зустрічі було обговорено можливості співпраці між вищими навчальними закладами у напрямку впровадження закордонного досвіду у навчальний процес при підготовці бакалаврів та магістрів за напрямом «Економічна кібернетика», отримано згоду щодо публікації наукових статей студентів, аспірантів, докторантів та професорсько-викладацького складу КНТЕУ у закордонних наукових журналах «Dylematy» та «Studia i materiały».

Результатом зустрічі стала домовленість про підписання двосторонньої угоди між Європейським університетом інформатики та економіки у Варшаві та Київським національним торговельно-економічним університетом щодо можливостей співпраці та обміну науковим та навчальним досвідом.

14.07.2015
Nataliia