Чарівна виставка "Місто сонця" на Співочому полі

ЕКО ДТЕУ

15 липня 2015 року  студенти Екоклубу КНТЕУ відвідали  флористичну виставку «Місто сонця», яка відбулася на Співучому полі.

У міжнародному флористичному фестивалі "Місто сонця" взяли  участь 45 майстрів з України та Білорусі. Завдяки їх  старанням на Співочому полі з'явилося 25 оригінальних композицій з квітів і найрізноманітніших матеріалів. Всі представлені роботи можна було умовно розбити на два види: 10 дизайнерських розробок втілили квітникарі районних господарств Києва, а решта - справа рук самостійних ландшафтних дизайнерів і флористів, які виступають творчими групами.

Унікальність «Міста сонця» на Співочому полі полягає ще й в тому, що основою Ленд-Арт скульптур стали квіткові композиції виставки «Україна Європейська», яка ще в травні була відкрита у Печерському ландшафтному парку. Таким чином, квіткові композиції, які побачила вже велика кількість глядачів, отримають «друге життя» і постануть перед гостями Співочого поля у абсолютно нових формах.

Чарівним сюрпризом для активістів ЕкоКлубу стали спеціально створені у «Місті сонця» таємні ландшафтні поляни бажань, а саме: «Колодязь бажань», «Магічне дерево з чарівним дуплом», «Бажання солодкого життя» та «Дитяча мрія». Студенти, які розкриють таємниці «Міста Сонця», змогли загадати бажання на чарівних полянах.

Активісти ЕкоКлубу хотіли б побажати організаторам виставки, щоб вони і надалі створювали такі чудові, екологічно чисті та яскраві скульптури, адже мистецтво несе у наші душі гармонію і наповнює наші серця радістю.

Орішко Антоніна

15.07.2015