Оголошеннявсі

Ректор Київського національного торговельно-економічного університету, доктор економічних наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки  Мазаракі Анатолій Антонович удостоєний медалі Національної академії педагогічних наук України «Григорій Сковорода». Високу нагороду вручив особисто Президент Національної академії педагогічних наук України, д.філос.н., проф., академік НАН України і академік НАПН України, заступник голови Наглядової ради КНТЕУ Кремень Василь Григорович.

Медаллю "Григорій Сковорода" відзначаються педагоги, вчені, організатори освіти за вагомі досягнення в галузі психолого-педагогічних наук і особистий внесок у розвиток української освіти.

Це відео про університетське життя - подарунок найкращому ректору від студентів:

27.07.2015
adv