Фестиваль спорту та здоров’я: «Без меж»

ЕКО ДТЕУ

У перші сонячні вихідні серпня арт-пікнік Слави Фролової потішив активним відпочинком. Еко-клуб КНТЕУ відвідав пушкінський парк та взяв участь у фітнес-програмі. Всі бажаючі займалися інтенсивними кардіо і силовими тренуваннями, фолк-аеробікою, акро-йогою.

Крім цього, учасники Еко КНТЕУ відвідали низку лекцій та майстер-класів на теми здорового харчування. Особливо привернула увагу лекція експерта-психоаналітика Ганни Кушнерук «Життя з понеділка або чому у вівторок все залишається без змін». А поки діти гралися на ігровому майданчику чи брали участь у майстер-класах з ручної роботи, батьки мали змогу прослухати корисну інформацію про дитячу агресію від Міжнародного інституту глибинної психології.

Дводенний захід потішив не тільки спортом та ярмаркою Tut Use Sport & Games, майстер-класами та лекціями, а ще й запропонованими корисними товарами, спілкуванням з відомими людьми, спортсменами, тренерами, змаганнями та подарунками.

Бабич Євгенія

04.08.2015