Навчальні семінари щодо ознайомлення з особливостями організації діловодства

Відповідно до рішення вченої ради Київського національного торговельно-економічного університету в період з 24-ого листопада до 1-ого грудня відбулися навчальні семінари щодо ознайомлення з особливостями організації діловодства відповідно до Інструкції з діловодства в КНТЕУ.

Матеріали семінарів

Із вітальним словом до учасників навчальних семінарів звернулася проректор з науково-педагогічної роботи Шаповал С.Л.

Семінари проводила начальник відділу організації та контролю діловодства Питель О.П. для представників ради студентського самоврядування університету, керівників структурних підрозділів та працівників відповідальних за діловодство в підрозділах. Пані Питель наголосила на нововведеннях та порадила звернути увагу на неточності, які допускаються під час підготовки службових документів.

остання редакція 02.06.2020