Нагородження переможців 14-го Українського студентського фестивалю реклами та креатив-батлу "Рекламний Полігон"

Ректор Київського національного торговельно-економічного університету Анатолій Антонович Мазаракі зустрівся та нагородив студентів - переможців творчих змагань: 14-го Українського студентського фестивалю реклами та креатив-батлу "Рекламний Полігон" (осінь, 2018). Анатолій Антонович побажав творчої наснаги та енергії, нових звершень і переможних результатів у таких чудових, творчих ініціативах.

Як уже повідомлялося, студенти КНТЕУ вибороли Гран-прі цих обох масштабних проектів. Так, Сальнікова Дар’я була кращою на 14-му УСФР. Команда "Be Nuts" у складі: Вишняк Олександр, Гавриленко Ірина, Березюк В’ячеслав, Жуков Микола та Шапковський Деніс - перемогла в  креатив-батлі.

До ректора були також запрошені студенти КНТЕУ, які вибороли призові місця в різних номінаціях фестивалю, серед них: Сліпченко Владислав, Горобець Олексій (переможці номінації "Зовнішня реклама"), Старікова Наталія, Мисник Галина, Тур Анна, Третьякова Вероніка, Стебловська Аліса, Груздєва Юлія, Любченко Даніела, Супрун Юрій, Борщ Діана та Ткачук Ксенія.

Анатолій Антонович привітав молодих креативних митців, побажав їм подальших успіхів та вручив фірмові університетські подарунки.

Присутній на зустрічі координатор обох творчих змагань завідувач кафедри маркетингу Є. В. Ромат подякував очільнику університету за багаторічну та потужну підтримку.

Зустріч завершилася колективним фото на згадку.

остання редакція 30.11.2018