Система дистанційного навчання для Вас

* ПОСТАНОВИ, РОЗПОРЯДЖЕННЯ, НАКАЗИ...

Інформація для викладачів

Шановні викладачі, завідувачі кафедр, декани, заступники деканів!

Повідомляємо, що
 КОРПОРАТИВНА ПЛАТФОРМА ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ  КНТЕУ активно працює для Вас!

З метою підготовки до дистанційної роботи зі студентами КОЖЕН викладач повинен розмістити на КОРПОРАТИВНІЙ ПЛАТФОРМІ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ КНТЕУ системи «Moodlе» для КОЖНОЇ закріпленої за ним на другий семестр дисципліни навчально-методичні комплекси (НМК) та інші навчальні матеріали.

За умови роботи зі студентами із застосуванням інших ресурсів - засобів комунікації, електронних платформ тощо (електронна пошта, соціальні месенджери, Google classroom, Оffice 365, Zoom та ін.) необхідно на КОРПОРАТИВНІЙ ПЛАТФОРМІ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ  КНТЕУ в рубриці закріпленої  дисципліни зробити посилання на відповідний ресурс та навести інструкцію щодо взаємодії викладача і студента на цьому ресурсі.

У разі виникнення проблем із входом в КОРПОРАТИВНУ ПЛАТФОРМУ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ  КНТЕУ та інших питань необхідно зі своєї корпоративної пошти надіслати листа із запитом на e-mail: v.suprovoddn@knute.edu.ua.

У разі виникнення проблем із входом у корпоративну пошту надіслати листа із запитом на e-mail: m.chain@knute.edu.ua із прикріпленим фото перепустки КНТЕУ для ідентифікації.

З будь-яких питань щодо функціонування КОРПОРАТИВНОЇ ПЛАТФОРМИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ КНТЕУ, корпоративної пошти, реєстрації студентів і викладачів у системі Moodle, Office 365 пишіть на t.stratanovych@knute.edu.ua. Оперативно будемо реагувати!

Покрокова інструкція для ефективної роботи у
КОРПОРАТИВНІЙ ПЛАТФОРМІ
ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ  КНТЕУ
системи  “Moodle”

8 кроків роботи у
КОРПОРАТИВНІЙ  ПЛАТФОРМІ  ДИСТАНЦІЙНОГО  НАВЧАННЯ  КНТЕУ

1. Заходимо на дистанційну платформу КНТЕУ (на офіційному сайті кнопка «Дистанційне навчання» або в рубриці «Інститути Центри» сторінка «Відділ супроводу дистанційного навчання») ldn.knute.edu.ua/.
  2. Якщо виникли проблеми із входом – пишемо лист зі своєї корпоративної пошти на e-mail: v.suprovoddn@knute.edu.ua із запитом про відновлення пароля.
  3. Після входу у систему, зліва розміщені Ваші курси (дисципліни).
  4. Перейдіть до свого курсу (дисципліни), натиснувши на посилання, та додайте необхідний інформаційний, методичний  матеріал.
  5. Для цього у правому куті слід натиснути та обрати .

У режимі редагування достатньо свій файл перетягнути на поле курсу.

1. Детальна інструкція щодо розміщення матеріалів знаходиться з правого боку в Головне меню:

1. Після розміщення матеріалів необхідно вийти з режиму редагування, натиснувши  та обравши .

1. Приєднуємо групи студентів до курсу: ТУТ  або використовуємо Інструкція користувача по роботі в СДН Moodle сторінка 38 (див. Головне меню).

Інформація для студентів

Шановні студенти!

КОРПОРАТИВНА ПЛАТФОРМА ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ  КНТЕУ
 активно працює для Вас!

Приєднуйтесь: реєструйтесь, опановуйте, вивчайте вже зараз!
Про організований початок  дистанційного навчання за розкладом буде повідомлено заздалегідь.
Поки працюйте індивідуально.

Інформацію про всі дисципліни можна знайти в КОРПОРАТИВНІЙ ПЛАТФОРМІ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ КНТЕУ  ldn.knute.edu.ua.

Логіни і паролі для входу в систему передано старостам.

Групи, які не отримали логіни і паролі, надсилають листа із запитом на

відповідні e-mail:

У разі виникнення проблем із входом на КОРПОРАТИВНУ ПЛАТФОРМУ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ  КНТЕУ та інших питань необхідно зі своєї корпоративної пошти надіслати листа із запитом, вказавши ПІБ та свій логін, на e-mail: v.suprovoddn@knute.edu.ua.

Перед роботою у системі з метою вивчення певної дисципліни зверніться до викладача, який її викладає, для отримання доступу (приєднання в групу) до дисципліни.

З будь-яких питань щодо дистанційного навчання, корпоративної пошти, реєстрації студентів у Moodle, Office 365 пишіть на t.stratanovych@knute.edu.ua.

Будемо реагувати оперативно!

10.05.2020