Рейтинг працевлаштування випускників університету

За результатами моніторингу працевлаштування випускників закладів вищої та фахової передвищої освіти вперше реалізованого Міністерством освіти і науки України у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України та Пенсійним фондом України відсоток зайнятості серед випускників ЗВО становить в середньому 59%.

Державний торговельно-економічний університет (правонаступник Київського національного торговельно-економічного університету) увійшов до двадцяти ЗВО з одним з найвищих показників працевлаштування випускників (67.97%) посівши дванадцяте місце зі ста тридцяти восьми.

На підставі результатів моніторингу працевлаштування складено рейтинговий список закладів вищої освіти у сфері управління МОН для розрахунку обсягу бюджетного фінансування.

• Звіт з моніторингу працевлаштування випускників закладів вищої, фахової передвищої освіти та додатки.

остання редакція 04.02.2022