Стандарти вищої освіти з міжнародного права: що зміниться в навчанні та викладанні?

27 квітня 2024 року

платформа ZOOM (посилання)

• Ідентифікатор конференції: 543 332 7188
  • Пароль: 1111

Детальніше про захід:

Затвердження Міністерством освіти і науки України стандартів вищої освіти зі спеціальності 293 «Міжнародне право» бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти є важливим чинником організації освітнього процесу.

Про характер та зміст цих стандартів, їх вплив на освітній процес розповість Лілія Невара, доцентка кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права ДТЕУ, фахівчиня з розроблення державних стандартів зі спеціальності 293 «Міжнародне право».

Затвердження державних стандартів зумовило необхідність внесення відповідних змін до чинних освітньо-професійних програм зі спеціальності 293 Міжнародне право, тому цей захід також спрямований на активізацію громадського обговорення проєктів освітньо-професійних програм.

Контакти організаторів

Наталія Мазаракі   E-mail: n.mazaraki@knute.edu.ua