Перший залік складено: студенти-першокурсники "занурились" в майбутню професію

Навчальна практика для студентів-першокурсників КНТЕУ є важливою та обов’язковою ланкою підготовки висококваліфікованих фахівців до майбутньої практичної діяльності.

Програма практики "Вступ до фаху" створює умови для формування у студентів активного ставлення до здобуття високого рівня наукових і професійних знань, умінь і навичок, передбачає ознайомлення з майбутньою професією, перспективами професійного розвитку, з характером, змістом та умовами організації роботи, виробничими процесами. Все це дозволяє студентам відчути всю повноту майбутнього фаху і остаточно переконатись в правильності свого вибору.

Традиційно, в рамках практики, студенти-першокурсники усіх випускових кафедр відвідали лекції провідних фахівців, провели виїзні заняття, де мали змогу познайомитись з майбутньою професією.

Детально про перебіг практики студентів-першокурсників, читайте у матеріалі факультетів:

06.09.2014
adv