Підсумкова науково-практична конференція для учасників Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Публічне управління та адміністрування"

12 квітня 2018 р. на базі КНТЕУ відбулася підсумкова науково-практична конференція - заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Публічне управління та адміністрування" у 2017/2018 навчальному році.

Інформаційний лист

Переможці ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з Публічного управління та адміністрування
Список студентів, запрошених для участі у підсумковій науково-практичній конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з Публічного управління та адміністрування
Рейтинговий список учасників II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Публічне управління та адміністрування" у 2017/2018 н.р. (за результатами рецензування робіт 15 березня 2018 року)