logo
Кафедра сучасних європейських мов
Кафедра сучасних європейських мов
logo
Кафедра сучасних європейських мов
img

Календар подій

Оголошеннявсі

Новини кафедри


ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ ІЗ ЮРИСТАМИ З АВСТРАЛІЇ «ЯК ТЕХНОЛОГІЇ ЗМІНЮЮТЬ ПРОФЕСІЮ ЮРИСТА»

сучасних європейських мов

Розвиток технологій формує наше повсякденне життя, кардинально змінює те, як ми працюємо та взаємодіємо, сприяє створенню нових професій. Вплив цифрової трансформації торкнувся і сфери юриспруденції, докорінно змінив традиційні практики, запровадивши інструменти, що підвищують ефективність роботи і доступність. Про ці   трансформаційні ефекти та їхні наслідки для юристів (від штучного інтелекту в юридичних дослідженнях до віртуальної співпраці у постпандемічному світі)  і йшлося на англомовному онлайн-заході «Як технології змінюють професію юриста», який 23 квітня 2024 року організувала кафедра сучасних європейських мов.

На зустрічі були присутні поважні гості з Мельбурна (Австралія), фахівці зі сфер комерційного права, права власності та спадкового права: Анжела Бредлі, юрист “JULIANO LAWYERS” та Вінсент Джуліано, голова юридичної фірми “JULIANO LAWYERS”.

У своїй доповіді гості розповіли про правову систему Австралії, про те, як юристи використовують нові технології у своїй діяльності, як працюють з віртуальними валютами, клієнтськими рахунками та автоматизованими системами. Спікери також підкреслили зростаючу роль штучного інтелекту у виконанні рутинних юридичних завдань і зазначили, що, попри появу ШІ як конкурента у багатьох професіях, юристи залишатимуться затребуваними і в майбутньому. Гості та учасники заходу також обговорили, як пандемія та карантин у Мельбурні (один із найтриваліших у світі) спонукали австралійських юристів адаптуватися до нових економічних і робочих реалій: впроваджувати інноваційні підходи у взаємодії з новітніми технологіями, з тенденціями до віддаленої роботи та віртуальної співпраці в юридичній сфері.

На завершення заходу студенти мали нагоду поставити  спікерам кілька важливих питань щодо глобальних тенденцій в юридичній галузі та особливостей австралійського законодавства, відтак отримали більше розуміння теми та можливості глибше зануритися в актуальні питання. Учасники заходу також обговорили сучасні тенденції використання новітніх технологій в юриспруденції, які можуть змінити майбутнє професії.

Кафедра сучасних європейських мов та студенти ФМТП висловлюють щиру подяку Анжелі Бредлі та Вінсу Джуліано за надзвичайно цікаву та змістовну зустріч, за детальний огляд впливу технологій на юридичну практику, що відкрив нам нові перспективи і збагатив наше академічне зростання. Ми особливо цінуємо теплу атмосферу від щирого спілкування з нашими гостями і з нетерпінням чекаємо на подальші можливості для обміну знаннями!

    

23.04.2024
42903
19
остання редакція 24.04.2024
42903

СТУДЕНТСЬКИЙ КОНКУРС ДЕКЛАМАЦІЇ НІМЕЦЬКОЇ ПОЕЗІЇ «DAS TOR ZUR SPRACHE ÖFFNEN» «ВІДЧИНЯЄМО БРАМУ МОВИ»

сучасних європейських мов

20 квітня 2024 року  в рамках тижня факультету на кафедрі сучасних європейських мов відбувся студентський конкурс декламації німецької поезії «Das Tor zur Sprache öffnen» («Відчиняємо браму мови»). До участі в ньому долучилися студенти ДТЕУ,  які виявляють жвавий інтерес до вивчення німецької мови та мріяли спробувати свої сили на ниві декламаторського мистецтва. Учасники конкурсу підготували поетичні рядочки творчого спадку поетів-класиків та сучасних авторів німецькою мовою. Студенти успішно впоралися з цим завданням, продемонструвавши не тільки навички вільного володіння мовою, а й уміння майстерно декламувати вірші. Журі відзначило високу виконавську майстерність всіх учасників і визначило переможців конкурсу. Ними стали:

І місце: Білоножко Анна, факультет міжнародної торгівлі та права, курс 1, група 1з;

ІІ місце: Чернов Олександр, факультет міжнародної торгівлі та права, курс 1, група 21;

ІІІ місце: Головко Єлизавета, факультет міжнародної торгівлі та права, курс 3, група 19.

Творчий задум талановиті студенти успішно реалізували спільно з організатором і модератором конкурсу Мамченко Світланою Петрівною, старшим викладачем кафедри сучасних європейських мов факультету міжнародної торгівлі та права.

Дякуємо всім учасникам конкурсу і пані Світлані за приємні враження, подаровані святом поетичного слова!

 

  

  

  

  

21.04.2024
42903
44
остання редакція 21.04.2024
42903

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК РОБОТИ КУРСІВ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

сучасних європейських мов

Шановні студенти!

Кафедра сучасних європейських мов запрошує вас приєднатися до тренінгів (курсів) з англійської мови для студентів, які мають початковий рівень володіння мовою та бажають його покращити.

Навчання розпочнеться з 4 березня 2024 року.

Формат проведення: онлайн.

Вартість для 1 учасника: 1100 грн.

Бажаючі приєднатися можуть оплатити тренінги за наступними реквізитами (див. скрін нижче). Після сплати, будь ласка, надішліть фото квитанції вашому викладачу з англійської мови або на електронну пошту: o.kulazhenko@knute.edu.ua. Будь ласка, обов'язково вкажіть вашу групу, курс, факультет та контактний номер телефону.

Не пропустіть цю чудову можливість удосконалити свої знання з англійської мови!

З повагою,

Кафедра сучасних європейських мов

17.02.2024
42903
56
остання редакція 20.05.2024
42903

ОНЛЙН-ЗУСТРІЧ З УНІВЕРСИТЕТОМ ВІТОВТА ВЕЛИКОГО

сучасних європейських мов

7 грудня старшим викладачем кафедри сучасних європейських мов ДТЕУ Зацерковним О.А. та директором інституту  іноземних мов Університету Вітовта Великого (Каунас, Литва), доктором Тересе Рінгалієне було проведено онлайн-заняття з англійської мови на тему "Різдво, традиції та звичаї в Україні та світі". На занятті були присутні студенти факультету міжнародної торгівлі та права, які навчаються за освітніми програмами "Міжнародна економіка", "Міжнародні відносини та економічна дипломатія" та студенти університету Вітовта Великого з Кенії, Колумбії та Казахстану. На занятті у формі дискусії були обговорені традиції та звичаї святкування Різдва, студенти мали можливість у дружній атмосфері поспілкуватися на різні теми, пов'язані з культурою країн їх проживання. Під час зустрічі були використані інтерактивні програми Wordwall та Padlet. Захід був організований та проведений у рамках підготовки до спільного проєкту між двома закладами вищої освіти.

  

 

  

13.12.2023
42903
62
остання редакція 13.12.2023
42903

В УНІВЕРСИТЕТІ ВІДБУЛАСЬ СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

сучасних європейських мов

23 листопада 2023 року кафедрами сучасних європейських мов та іноземної філології та перекладу було проведено університетську студентську олімпіаду з англійської мови серед здобувачів ступеня вищої освіти «бакалавр». Мета олімпіади – підвищення рівня володіння англійською мовою та її практичного використання в освітньому та науковому процесі ДТЕУ. Олімпіада проходила в дистанційному режимі та складалася з трьох етапів: лексико-граматичний тест, аудіювання та говоріння.

Працювало дві секції: секція 1: для здобувачів вищої освіти за освітніми програмами філологічних спеціальностей та спеціальностей англійською мовою викладання; секція 2: для здобувачів вищої освіти за освітніми програмами нефілологічних спеціальностей.

Усього взяли участь в олімпіаді 212 студентів: секція 1 - 72 студенти, секція 2 - 140 студентів.

Усі учасники показали досить високий рівень володіння англійською мовою.

Вітаємо наших переможців!

ПІБ

Факультет

Курс, група

Секція 2 (для здобувачів вищої освіти за ОП нефілологічних спеціальностей)

Диплом першого ступеня

Надворна Юлія

Факультет міжнародної торгівлі та права

курс 3, група 2

Диплом другого ступеня

 Шестопалова Діна

Факультет міжнародної торгівлі та права

курс 2, група 17

Диплом третього ступеня

Решетун Антон

Факультет міжнародної торгівлі та права

курс 3, група 19

Юр’єва Марія

Факультет фінансів та обліку

курс 2, група 2.1

Секція 1 (для здобувачів вищої освіти за ОП філологічних спеціальностей та спеціальностей англійською мовою викладання), 2 - 4 курс

Диплом першого ступеня

Герасименко Олена

Факультет торгівлі та маркетингу

курс 4, група 2

Диплом другого ступеня

Герблюк Кирилл

Факультет міжнародної торгівлі та права

 курс 2, група 2a

Диплом третього ступеня

Феркаляк Ангеліна

Факультет торгівлі та маркетингу

 курс 3, група 2

Федченко Дмитрій

Факультет міжнародної торгівлі та права

 курс 2, група 2

Секція 1 (для здобувачів вищої освіти за ОП філологічних спеціальностей та спеціальностей англійською мовою викладання), 1 курс

Диплом першого ступеня

Гиренко Валерія

Факультет торгівлі та маркетингу

курс 1, група 2a

Диплом другого ступеня

Єрмак Софія -Злата

Факультет міжнародної торгівлі та права

курс 1, група 5a

Васьковська Марія

Факультет торгівлі та маркетингу

курс 1, група 1

Диплом третього ступеня

Дончак Аліна

Факультет торгівлі та маркетингу

курс 1, група 2

Зайченко Анастасія

Факультет торгівлі та маркетингу

курс 1, група 2

  

 

29.11.2023
42903
133
остання редакція 05.12.2023
42903

НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ МАГІСТРІВ

сучасних європейських мов

20 листопада 2023 року відбувся семінар англійською мовою TEACHING ENGLISH FOR IT TO MASTER’S DEGREE STUDENTS AT SUTE: STUDENTS FEEDBACK, якій організувала кафедра сучасних європейських мов. Пишаємось студентами-магістрами, які провели дослідження, підготували цікаві і сучасні доповіді та взяли активну участь у обговоренні питань щодо вдосконалення процесу викладання англійської мови за професійним спрямуванням на рівні B2+/C1 у ДТЕУ. До онлайн дискусії долучилися інші спікери. Серед них – Хорольська Карина Вікторівна, заступник декана з навчально-методичної та наукової роботи, асистент кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки; Гарбуза Тетяна Віталіївна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри сучасних європейських мов;  Семідоцька Вікторія Анатоліївна, старший викладач кафедри сучасних європейських мов; Нипадимка Алла Сергіївна, доцент кафедри сучасних європейських мов. 
Дякуємо доценту кафедри  Валентині Дмитрівні Борщовецькій, ідейному натхненнику та модератору семінару.
Дякуємо всім студентам, які приєдналися до семінару!  

  

 

 

   

        

  

  

  

21.11.2023
42903
86
остання редакція 21.11.2023
42903

ОЛІМПІАДА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

сучасних європейських мов

23 листопада 2023 року  о 10:00 відбудеться внутріуніверситетська студентська    олімпіада з англійської мови серед здобувачів ступеня вищої освіти  «бакалавр». 
Працюватимуть 2 секції:
Секція 1: для здобувачів вищої освіти ОП філологічних спеціальностей та спеціальностей англійською мовою викладання;
Секція 2:  для здобувачів вищої освіти ОП нефілологічних спеціальностей.
Олімпіада проходитиме в дистанційному режимі .

17.11.2023
42903
90
остання редакція 17.11.2023

ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ В ФОРМАТІ ПОЛІТИЧНИХ ДЕБАТІВ

сучасних європейських мов

12 жовтня 2023 року відбулося захоплююче відкрите практичне заняття для студентів 2 курсу 13 групи факультету міжнародної торгівлі і права, освітньої програми "Міжнародні відносини та економічна дипломатія". Доцент кафедри сучасних європейських мов, Олег Миколайович Ножовнік, разом із старшим викладачем Олегом Аннатолійовичем Зацерковним, провели  заняття  у форматі політичних дебатів на тему "Глобалізація крізь погляд Жака Фреско: Оптимістичні та песимістичні прогнози".

На цьому занятті студенти розглядали різноманітні аспекти глобалізації через призму поглядів видатного футуролога Жака Фреско, розробника "Проєкта Венера". Проєкт «Венера» – це модель світу, яким управляють інженери, а не політики. На цьому занятті студенти вивчали оптимістичні та песимістичні сценарії щодо майбутнього глобалізації та активно обговорювали їх.

Викладачі презентували цікавий та пізнавальний навчальний досвід, який може надихнути студентів на вивчення актуальних фахових питань та самовдосконалення.

   

   

   

13.10.2023
42903
117
остання редакція 17.11.2023
42903

СТУДЕНТСЬКИЙ КОНКУРС ДЕКЛАМАЦІЇ НІМЕЦЬКОЇ ПОЕЗІЇ

сучасних європейських мов

Відбувся студентський конкурс декламації німецької поезії «Das Tor zur Sprache öffnen»/«Відчиняємо браму мови». Студенти ДТЕУ декламували поетичні рядки творчого спадку поетів-класиків та сучасних авторів країни, мову якої вони вивчають. Зрештою, йшлося не про «Університет шукає суперзірку» чи щось подібне, а про мову, про поезію, яка, як то кажуть, усе більше відходить у забуття. Кожен знайшов близький для себе твір з плеяди німецьких авторів  і подарував слухачам незабутні враження глибини і елегантної легкості німецької мови, яка не поступається своїм багатством і засобами вираження іншим мовам.
Визначено найкращих декламаторів:
І місце: Фокіна Олена, ФТМ 2-11 («Обидва» Гуго фон Гофманшталь);
2 місце: Крамаренко Тетяна,  ФФО 1-3.2 («Ельф» Генріх Зайдель);
3 місце: Пахальчук Аліна ФФО 2-5.1 (“Очі у великому місті” Курт Тухольський).
Дякуємо всім учасникам і організатору конкурсу Світлані Петрівні  Мамченко, старшому викладачу кафедри сучасних європейських мов!

   

   

      

08.05.2023
42903
183
остання редакція 08.05.2023

СТУДЕНТСЬКИЙ КОНКУРС ДЕКЛАМАЦІЇ НІМЕЦЬКОЇ ПОЕЗІЇ «DAS TOR ZUR SPRACHE ÖFFNEN» / «ВІДЧИНЯЄМО БРАМУ МОВИ»

сучасних європейських мов

Кафедра сучасних європейських мов оголошує конкурс читців-декламаторів  „Das Tor zur Sprache öffnen“ для студентів ДТЕУ, які вивчають німецьку мову. Студенти декламуватимуть улюблені поетичні рядочки творчого спадку поетів-класиків та сучасних авторів країни, мову якої вони вивчають. Конкурс відбудеться дистанційно 21 квітня 2023 р. о 10:05.

Інформаційний лист

Додаткова інформація та оголошення також розміщуватимуться на Facebook  , Instagram  , Telegram  .

Запрошуємо до участі всіх бажаючих!

27.03.2023
42903
202
остання редакція 27.03.2023
42903

ЗАПРОШУЄМО НА СТУДЕНТСЬКУ КОНФЕРЕНЦІЮ

сучасних європейських мов

Кафедра сучасних європейських мов факультету міжнародної торгівлі і права спільно з кафедрою іноземної філології та перекладу факультету торгівлі та маркетингу Державного торговельно-економічного університету  запрошує взяти участь у 
VІ Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції іноземними мовами «Наука ХХІ століття: виклики сьогодення», яка відбудеться 11 травня 2023 року дистанційно.

Прийом матеріалів до 27 квітня 2023 року (включно). 

Інформаційний лист

22.03.2023
42903
237
остання редакція 10.04.2023
42903

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З АНГЛІЙСЬКОЇ ТА НІМЕЦЬКОЇ МОВ!

сучасних європейських мов

Вже традиційно у листопаді кафедра сучасних європейських мов ДТЕУ провела І тур щорічних студентських олімпіад з іноземних мов. Програмою олімпіади було передбачено виконання тестових завдань з граматики, аудіювання, та перевірка умінь спілкуватися в усній формі. Комплекс завдань відповідав рівню В2 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти. Студенти проявили високий рівень володіння іноземними мовами, широкий кругозір, вміння змістовно спілкуватися на будь-які теми, демонструючи почуття гумору, знання ідіом та висловлювань відомих людей.

За результатами І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови перемогу здобули:

І місце: Забазна Катерина Андріївна, ФІТ 2-10;
ІІ місце: Лисий Віталій Іванович, ФФО 2-6, Тютюн Анастасія Вікторівна, ФІТ 1-5;
ІІІ місце: Дронь Ангеліна Володимирівна, ФЕМП 1-14, Лагода Дар’я Дмитрівна, ФТМ 2-14, Ліштаба Станіслав Янович, ФТМ 2-20, Яцина Анастасія Глібівна, ФЕМП 1-6.

За результатами І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з німецької мови перемогу здобули:

І місце: Забережна Валерія Валеріївна, ФЕМП 4-19;
ІІ місце: Фокіна Олена Ігорівна, ФТМ 2-11;
ІІІ місце: Крамаренко Тетяна Андріївна, ФФО 1-3.

Дякуємо студентам за участь у олімпіаді і щиро вітаємо переможців!

    

19.11.2022
42903
327
остання редакція 10.04.2023
42903

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

сучасних європейських мов

5 листопада 2022 в Державному торговельно-економічному університеті відбувся День відкритих дверей. Старший викладач кафедри сучасних європейських мов Жеронкіна О.Л. провела для гостей екскурсію університетом. Гості відвідали майстер-класи «Про митників серйозно та курйозно», «Digital аудит та аналіз», поспілкувалися з викладачами, представниками деканату ФМТП, прийомної комісії і отримали відповіді на питання щодо умов навчання в університеті, про освітні програми та спеціальності.

Гостям дуже сподобалось сучасне обладнання навчальних аудиторій та лабораторій, VR-studio і SMART-бібліотека. Під час екскурсій гості відвідали сучасні коворкінги та хаби, комп'ютерні класи та спортивні зали універсітету.

   

07.11.2022
42903
526
остання редакція 08.05.2023
42903

ДЕНЬ ВСТУПНИКА

сучасних європейських мов

Вчора 1 жовтня 2022 року в ДТЕУ відбувся перший день вступника. Багато гостей прийшли за попередньою реєстрацією і мали змогу поспілкуватися з завідувачами кафедр, відповідальним секретарем приймальної комісії, директором центру довузівської підготовки, викладачами, співробітниками, членами приймальної комісії, та студентами нашого університету.

Від кафедри сучасних європейських мов гостей зустрічали і супроводжували викладач кафедри Семідоцька Вікторія Анатоліївна і кандидат педагогічних наук, доцент Борщовецька Валентина Дмитрівна. Майбутні абітурієнти взяли участь в екскурсії по університету, його аудиторіях, лабораторіях, бібліотеці; отримали вичерпну інформацію щодо напрямів та спеціальностей, підготовка за якими здійснюється в ДТЕУ; ознайомилися з правилами набору 2023 року (до речі, відновлюється ЗНО), з можливостями займатися в центрі довузівської підготовки; дізналися про особливості навчального процесу та культурне дозвілля студентів.

    

          

01.10.2022
42903
216
остання редакція 02.10.2022
42903

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

сучасних європейських мов

Сьогодні, 30.07.22 в Державному торговельно-економічному університеті відбувся День відкритих дверей.

Старші викладачи кафедри сучасних європейських мов, Пойдин М.О і Охріменко О.А провели  для абітурієнтів гімназії №283 ІІ-ІІІ ступенів Деснянського району міста Києва і Ліцею №100 «Поділ» екскурсію університетом. Гостям дуже сподобалась атмосфера в університеті, SMART-бібліотека, навчальні аудиторії та майстер-класи. Зокрема, під час екскурсій гості на власні очі побачили сучасні коворкінги та хаби, лабораторії, комп'ютерні класи, спортивні локації.

Дякуємо всім, хто залучився до заходу в такий складний час.  Наша єдність – це наша сила та зброя! 

 

 

30.07.2022
42903
264
остання редакція 30.07.2022
42903

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

сучасних європейських мов

9 липня 2022 року наш університет знову радо відкрив свої двері для гостей - майбутніх студентів, їх батьків, вчителів та всіх, хто завітав до ДТЕУ в «День відкритих дверей». Викладач кафедри сучасних європейських мов Сушко І.А. провела цікаву екскурсію університетом для учнів випускних класів з м. Конотоп (Сумська область). Майбутні абітурієнти відвідали майстер-класи, бібліотеку, музей, ознайомилися з матеріальною та навчальною базою ДТЕУ. Вступники мали можливість скласти уяву не тільки про умови навчання, а й отримали вичерпні відповіді на актуальні питання.

Висловлюємо щиру вдячність всім тим, хто сьогодні завітав до ДТЕУ! Будемо раді бачити вас студентами у згуртованому багатотисячному колективі Державного торговельно-економічного університету.

 

   

09.07.2022
42903
247
остання редакція 09.07.2022
42903

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

сучасних європейських мов

Сьогодні, 18.06.22 в Державному торговельно-економічному університеті відбувся День відкритих дверей. Дурдас Алла Петрівна, доктор філософії з галузі «Педагогічні науки», старшій викладач кафедри сучасних європейських мов, провела для абітурієнтів середньої загальноосвітій школи ім. С. Ковпака №111 та спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №148 імені Івана Багряного (м. Києв),  та їхніх батьків екскурсію університетом. Гостям дуже сподобалась атмосфера в університеті, смарт-бібліотека, навчальні аудиторії та майстер-класи. Зокрема, під час екскурсій гості на власні очі побачили сучасні коворкінги та хаби, лабораторії, комп'ютерні класи, спортивні локації.

  

  

   

18.06.2022
42903
229
остання редакція 18.06.2022
42903

МАЙСТЕР-КЛАС З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

сучасних європейських мов

Викладач кафедри сучасних європейських мов факультету міжнародної торгівлі та права ДТЕУ Федорова Людмила Миколаївна  2 червня 2022 року організувала і провела для слухачів Центру підготовки до ЗНО майстер-клас «Як написати мотиваційний лист правильно?». Під час цього заходу абітурієнти дізналися, де потрібно шукати необхідну для написання мотиваційних листів інформацію про університет, його освітні програми і спеціальності, їх обов’язкові й вибіркові компоненти; отримали інформацію про зміст і структуру тексту мотиваційного листа, вимоги до  його оформлення, а також проаналізували типові мовні помилки на прикладі мотиваційних листів для вступу на різні спеціальності.

 

    

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ І ДЕНЬ УНІВЕРСИТЕТУ У ДТЕУ

Сьогодні, як ніколи, важливо підтримувати Україну, берегти наші традиції, культуру, освіту.

28 травня 2022 року Державний торговельно-економічний університет черговий раз відчинив двері для абітурієнтів, провівши День відкритих дверей.  Захід зібрав зацікавлених майбутніх абітурієнтів та їх батьків. Представники університету розповіли присутнім про умови вступу до ДТЕУ, особливості вступної кампанії в цьму році, підготовку до складання національного мультипредметного тесту (НМТ)  і надали відповіді на запитання.

У супроводі старшого викладача кафедри сучасних європейських мов Жеронкіної О.Л. та викладача Пойдин М.О. наші гості з Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 8 та Київської середньої загальноосвітньої школи № 190 побачили на власні очи сучасну SMART-бібліотеку, коворкінги та хаби, студію віртуальної реальності, лабораторії і комп‘ютерні класи.

Усі охочі мали змогу взяти участь у майстер-класі з флюід арту, самостійно зробити хенд-мейд прикраси, пам’ятні фото, відвідати зону арт-терапії та безліч інших локацій факультетів. Усі заходи мали благодійних характер, заради мети зібрати кошти на тепловізор для підтримки Збройних Сил України.

Бажаємо всім нам свободи, миру, людяності! Любимо Україну та віримо в перемогу!

  

   

                                                                                                                   

    

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ДТЕУ/КНТЕУ

День відкритих дверей у ДТЕУ/КНТЕУ відбувся 5 лютого 2022 року. Викладачі кафедри сучасних європейських мов провели екскурсії та ознайомили майбутніх абітурієнтів з напрямами підготовки, спеціальностями та освітніми програмами вищого навчального закладу. 

Варто зазначити, що майбутні студенти мали можливість поспілкуватися з викладачами кафедри сучасних європейських мов ДТЕУ/КНТЕУ та отримати відповіді на запитання щодо вивчення іноземної мови професійного спрямування.

08.02.2022
42903
316
остання редакція 18.06.2022
42903

Студенти КНТЕУ взяли участь у олімпіаді

сучасних європейських мов

Цього року студенти КНТЕУ взяли участь у олімпіаді. 17 листопада 2021 року відбувся перший тур всеукраїнської олімпіади з англійської мови, організований кафедрою сучасних європейських мов.

Змагання складалося з трьох етапів:

знання граматики

аудіювання

говоріння

Під час проведення олімпіади учасники продемонстрували досить глибокі знання з англійської мови, а також широкий кругозір, вміння змістовно спілкуватися на будь-які теми, демонструючи почуття гумору, знання ідіом, а також висловлювання відомих людей.

Дякуємо всім студентам, які приймали участь в олімпіаді і щиро вітаємо переможців:

І місце --- Попова Ольга Тимурівна, 2 ФТМ 26

ІІ місце --- Забазна Катерина Андріївна, 1 ФІТ 10

ІІІ місце --- Бендяк Максим Олександрович, 1 ФТМ 18.

19.11.2021
42903
456
остання редакція 20.11.2021
42903

Результати І та ІІ етапів ХXІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

сучасних європейських мов

       Викладачі кафедри сучасних європейських мов факультету міжнародної торгівлі та права з 9 по 12 листопада  2021 року провели  І та ІІ етапи ХXІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Мета заходу – утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

         З вітальним словом і побажанням успіхів і натхнення до учасників звернулася декан факультету міжнародної торгівлі та права Гончарова Ю. А.

         У заході взяли участь 190 студентів. Конкурсантам на І етапі були запропоновані тестові завдання з метою перевірки культури мови і правописної грамотності.  Переможці І етапу виконували творчі  завдання – для визначення рівня сформованості вмінь влучно, чітко і послідовно висловлювати думки, переконливо аргументувати.

        Журі  визначило переможців ІІ етапу Конкурсу:

І місце: Телендій Анна Андріївна (ФТМ 1-3), Хандога Марія Василівна (ФТМ 3-2) 

ІІ місце: Бородавкіна Марія Олегівна (ФФО 2-7), Войтюк Наталія Андріївна (ФТМ 1-5), Таран Олександра Олександрівна (ФТМ 1-6) 

ІІІ місце: Васильєва Владлена Юріївна (ФІТ 2-9), Ельтек Ірина Валентинівна (ФТМ 1-2), Прокопенко Анастасія Сергіївна (ФТМ 1-5), Рубайко Єлизавета Андріївна (ФФО 2-4)

18.11.2021
42903
293
остання редакція 18.11.2021
42903

Перший тур олімпіади з англійської та німецької мов

сучасних європейських мов

Увага!

17.11.21р.  на 2-3 парах кафедрою сучасних мов  буде проведений перший тур олімпіади з англійської та німецької мов.

Олімпіада проходитиме в дистанційному режимі .

15.11.2021
42903
333
остання редакція 15.11.2021
42903

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 30 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ

сучасних європейських мов

Цієї суботи, 30 жовтня у КНТЕУ відбувся день відкритих дверей в сезоні Вступної кампанії 2022. Кафедру сучасних європейських мов представила викладач Семенюк С.В., яка провела екскурсію для абітурієнтів. Гості у супроводі викладача відвідали лабораторію систем автоматичного проектування кафедри дизайну та інжинірингу, навчальні лекційні аудиторії, комп’ютерні класи, мультимедійний лінгафонний кабінет, а також інноваційний коворкінг ‘Phygital Hub’.

03.11.2021
42903
515
остання редакція 06.11.2021
42903

Успішна участь студентки КНТЕУ в міжнародній конференції

сучасних європейських мов

Розвиток та ефективна реалізація наукових досліджень у КНТЕУ є необхідною умовою підвищення конкурентоспроможності університету в межах європейського освітнього простору. Саме тому студентська наукова робота є невід'ємною частиною науково-дослідної діяльності кафедри сучасних європейських мов.

Результатом плідної науково-дослідної роботи Крюкової Ксенії (ФТМ 2-30) стала участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції Topical Issues of  Modern Science, Society and Education (м. Харків, 3-5 жовтня, 2021), підготовка тез англійською мовою "Logistics Market: trends, current challenges and their possible solutions" (науковий керівник: старший викладач кафедри сучасних європейських мов Радченко Ю. П.) та отримання сертифікату (0,8 ECTS credits). 

Бажаємо ефективної реалізації нових наукових досліджень!

18.10.2021
42903
367
остання редакція 19.10.2021
42903

150 років від дня народження Василя Стефаника

сучасних європейських мов

З нагоди 150-річчя від дня народження Василя Стефаника, відомого українського письменника, громадського й політичного діяча, секція української мови кафедри сучасних європейських мов ФМТП провела такі заходи:

1. Розміщення інформації про письменника на дистанційній платформі КНТЕУ.

2. Перегляд і обговорення змісту документального фільму “Василь Стефаник. Нехрестоматійна версія”.

3. Конкурс онлайн-стіннівок, присвячених політичній і письменницькій діяльності Василя Стефаника.

Найкращими серед онлайн-стіннівок були визнані роботи Бородавкіної Марії (ФФО 2-7), Сіліч Маргарити (ФЕМП 2-12), Гереги Анастасії (ФТМ 4-1), Шевчук Владислави (ФТМ 4-2) та групи студентів ФЕМП 2 курсу 22 групи (Гордієнко В., Вдовенко І., Колодкіної І., Купченко Є., Куць К., Рибалко У., Щур Ю.). Пропонуємо їх для перегляду.

Стіннівка Шевчук В. (ФТМ 4-2)

Стіннівка Шевченко В. (ФЕМП 2-12)

Стіннівки Бородавкіної М. (ФФО 2-7), Гереги А. (ФТМ 4-1), Костюченко І. (ФТМ 4-2), Месропян Д. (ФЕМП 2-12), Пальчик Є. (ФЕМП 2-12), Рубайло Є. (ФФО 2-4), Сіліч М. (ФЕМП 2-12), Чайки В. (ФТМ 4-3), Чубарової А. (ФЕМП 2-12) та ін.

08.10.2021
42903
506
остання редакція 09.10.2021
42903

Вступна кампанія 2022

сучасних європейських мов

У КНТЕУ зустрічали майбутніх вступників на Дні відкритих дверей 25 вересня 2021 року.  

У супроводі викладача кафедри сучасних європейських мов Федорової Л. М. майбутні вступники та їхні батьки  вирушили на екскурсію для знайомства з університетом, дізналися про факультети та напрями, за якими здійснюється підготовка у КНТЕУ.

Шановні вступники! Ми завжди раді Вам!

М

26.09.2021
42903
381
остання редакція 26.09.2021
42903

Наукові здобутки студентки КНТЕУ на міжнародному рівні

сучасних європейських мов

Вивчаючи англійську у КНТЕУ, студенти спілкуються професійною іноземною мовою зі своєї спеціальності на практичних заняттях, слухають подкасти.   

Саме це дозволило студентці Гудим Анастасії (ФТМ 3-5) написати тези англійською мовою для виступу на IV Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції "Наука ХХІ століття: виклики сьогодення", а згодом і взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Philological sciences, intercultural communication and translation studies: an experienceand challenges» , м. Ченстохова, Республіка Польща та отримати сертифікат (науковий керівник: доктор філософії з галузі "Гуманітарні науки. Філологія", доцент кафедри сучасних європейських мов Нипадимка А. С.)

Вітаємо! Бажаємо успіхів у навчанні, нових наукових досягнень!

26.09.2021
42903
353
остання редакція 26.09.2021
42903

Студенти-учасники ІV Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції іноземними мовами «Наука XXI століття: виклики сьогодення» нагороджені дипломами, грамотами та сертифікатами

сучасних європейських мов

Кафедра сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету вітає студентів та їхніх наукових керівників, які успішно взяли участь у ІV Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції іноземними мовами «Наука XXI століття: виклики сьогодення», проведеної 13 травня 2021 року з нагоди 75-річчя КНТЕУ. Цьогоріч захід відбувся в онлайн форматі, за результатами роботи конференції сформовано електронний збірник тез, а учасники отримали грамоти, сертифікати та дипломи на електронні адреси. Студентам КНТЕУ нагороди надійшли на корпоративну електронну пошту.

За цікаві доповіді та презентації на пленарному засіданні нагороджені дипломами здобувачі вищої освіти: Гудим Анастасія, Ляхова Тетяна, Жихор Роман, Раскевич Аліна, Москвіна Анна.

За результатами роботи секцій студенти були відзначені дипломами, серед них: Цируль Анастасія, Сітнюк Яна, Рудас Каріна, Толмач Анна, Чазов Ернест, Шеремета Тетяна, Шийка Аліна, Герасименко Олена, Данилова Юлія, Боровик Оксана, Кук Катерина, Литвинова Олена, Макарова Ганна, Кучер Інна, Фоменкова Аліна, Романченко Ірина, Степанова Дар’я, Хорошун Єлизавета, Пелешок Ольга, Гетьман Діана, Ковтун А., Пальчик Єлизавета, Дамчук Дар’я.

Грамотами за участь у конференції нагороджені: Галаган Артем, Питулько Даніїл, Руженцев Всеволод, Рябічева Дарина, Середа Ярослава.

Учасники конференції отримали сертифікати, які засвідчують їх участь у онлайн-заході: Дозорець Валерія, Резера Ігор, Антонюк Ілона, Олешко Вікторія.

Пишаємося досягненнями студентів!

26.09.2021
42903
504
остання редакція 28.09.2021
42903

ІV Всеукраїнська студентська науково-практична конференція іноземними мовами «Наука XXI століття: виклики сьогодення»

сучасних європейських мов

З нагоди святкування 75-річчя Київського національного торговельно-економічного університету, 13 травня 2021 року кафедрою сучасних європейських мов у співпраці з кафедрою іноземної філології та перекладу, організовано та проведено ІV Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію іноземними мовами «Наука XXI століття: виклики сьогодення».

Відеоконференц-зал нового покоління - ZOOM - об'єднав понад 140 учасників. 

Це підтверджує високий рівень організації та актуальності конференції!

Дякуємо всім учасникам!

14.05.2021
42903
608
остання редакція 05.10.2021
42903

Онлайн-лекція для студентів за участю Міжнародного освітньо-методичного центру - Dinternal Education

сучасних європейських мов

На онлайн-лекції «Soft Skills Training: New Perspectives», яку було проведено 22 березня 2021 року для студентів Київського національного торговельно-економічного університету, розглядались основні методи формування soft skills на заняттях з англійської мови. Лектори, Юлія Киянець (кваліфікація CELTA) та Наталя Шумейко (Candidate of Pedagogical Sciences), порадили учасникам онлайн-заходу в Zoom кілька цікавих і доступних інструментів, які дають можливість підвищувати рівень англійської одночасно з розвитком гнучких навичок.

27.03.2021
42903
546
остання редакція 28.03.2021
42903

Презентація по-японськи

сучасних європейських мов

Японський формат Pecha Kucha, відомий у всьому світі, використали студентки Київського національного торговельно-економічного університету Дар’я Мітус, Єлизавета Максименко, Юлія Нападовська (ФТМ 1-17) під час проведення онлайн-зустрічі 22 березня 2021 року під назвою «Age-related differences in advertising».

The Feedback from Students надав підставу модераторам заходу, Аллі Сергіївні Нипадимці (PhD in Humanitarian Sciences. Philology) та Наталі Вікторівні Шумейко (Candidate of Pedagogical Sciences), стверджувати, що формат Pecha Kucha є ідеальною платформою для змістовних ZOOM-зустрічей творчої молоді, готової ділитися своїми ідеями, думками, планами, враженнями, представляючи студентам, які вивчають англійську мову професійного спрямування, свої найкращі проєкти!

24.03.2021
42903
557
остання редакція 25.03.2021
42903

«Наука та освіта у світовому інформаційному просторі»

сучасних європейських мов

Міжнародна співпраця в сфері вищої освіти сприяє міжкультурному порозумінню та обміну досвідом між університетами. 18-19 березня 2021 року Тернова Оксана Іванівна, старша викладачка кафедри сучасних європейських мов, взяла участь у Міжнародній науковій онлайн конференції «Наука та освіта у світовому інформаційному просторі» і виступила з доповіддю про сучасні підходи та інноваційні тенденції у викладанні іноземних мов.

Організаторами заходу були: Європейський інститут безперервної освіти (Словаччина), Східноєвропейська агенція розвитку (Словаччина), Європейська елітна група (Словаччина), Сербська асоціацією розвитку (Сербія), Львівський університет бізнесу та права (Україна), ГО «Україно-Словацький центр співпраці».

19.03.2021
42903
409
остання редакція 20.03.2021
42903

Онлайн-дискусія: «Is Digital Detox a Fact or Fiction?»

сучасних європейських мов

У процесі викладання навчальної дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням» для активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів Київського національного торговельно-економічного університету застосовуються активні та інтерактивні навчальні технології, серед яких: дискусії та презентації.

1 березня 2021 року в рамках проведення ZOOM-дискусії на тему «Is Digital Detox a Fact or Fiction?» учасниками заходу було проаналізовано результати онлайн-опитування 176 студентів КНТЕУ щодо використання соціальних мереж упродовж навчання.

Дякуємо спікерам онлайн-дискусії Пелешок Ользі та Ткаченко Катерині (ФТМ 2-15) за науковий підхід до проблеми, об’єктивність, достовірність та творчість!

Модератори зустрічі Шумейко Наталя Вікторівна (Candidate of Pedagogical Sciences) та Нипадимка Алла Сергіївна (PhD in Humanitarian Sciences. Philology) вдячні всім студентам за активність, ініціативність та прагнення до знань!

02.03.2021
42903
394
остання редакція 03.03.2021
42903

Онлайн-дискусія для студентів за участю Міжнародного освітньо-методичного центру - Dinternal Education

сучасних європейських мов

Студенти Київського національного торговельно-економічного університету - майбутні фахівці в галузі економіки та бізнесу, які працюватимуть в компаніях-лідерах світового рівня. Саме тому інтернет-майданчик для спілкування англійською з носієм мови Крісом Кірбі (кваліфікація DELTA), методистом Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education, та Наталею Вікторівною Шумейко (Candidate of Pedagogical Sciences) об’єднав понад 90 учасників, натхненних спільним прагненням вдосконалити свої знання з англійської мови.

Онлайн-дискусію «Achieving Perfection» проведено 25 лютого 2021 року на платформі ZOOM. На зустрічі були присутні студенти університету, викладачі кафедри сучасних європейських мов та співробітники Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education. Під час заходу виступили студенти: Ярослав Пустовіт (ФІТ 1-1), Анастасія Туровська (ФІТ 1-1), Дар’я Степанова (ФІТ 1-1), Діана Паєвська (ФІТ 1-5), Даниїл Питулько (ФІТ 1-5), Богдан Подоляк (ФІТ 1-5), Денис Даниленко (ФІТ 1-9). Всі учасники онлайн-зустрічі прийняли активну участь у обговоренні таких питань:

How is life different today compared with the 20th century?
How would you improve the efficiency of a business that exists today?
How can information technology combine business and education?

Дякуємо всім за участь!

  

          

26.02.2021
42903
463
остання редакція 27.02.2021
42903

Диктант з нагоди Міжнародного дня рідної мови

сучасних європейських мов

З нагоди Міжнародного дня рідної мови 19 лютого 2021 року кафедрою сучасних європейських мов факультету міжнародної торгівлі та права Київського національного торговельно-економічного університету організовано та проведено диктант з української мови. Онлайн-захід відбувся на платформі ZOOM та об'єднав 145 учасників, серед яких викладачі, студенти і співробітники університету.

З вітальним словом до учасників звернулася перша проректорка з науково-педагогічної роботи Притульська Н. В. і підкреслила, що саме через мову ми виражаємо свої почуття, пізнаємо світ, здобуваємо нові знання і передаємо їх майбутнім поколінням. Крім того, саме мова об’єднує всіх українців, робить громадянином кожного з нас, а усіх разом – народом.

Звернувшись до учасників різними мовами, усіх присутніх зі святом привітав завідувач кафедри сучасних європейських мов Януш О. Б. і побажав успіхів у написанні диктанту.

Щиро дякуємо всім учасникам!

  

  

20.02.2021
42903
441
остання редакція 21.02.2021
42903

Серія вебінарів для студентів

сучасних європейських мов

Стати креативною навчальною онлайн-спільнотою, де студенти вивчають глобальні бізнес-процеси,  опановуючи дисципліну «Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)» на кафедрі сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету, дозволив онлайн-простір вебінарів:

 • «Gold Reserves of Ukraine» (02.11.2020);
 • «Free Trade» (09.11.2020);
 • «Ukraine's main export & import» (16.11.2020);
 • «Globalization and Trade: contemporary aspects» (30.11.2020);
 • «Business across Cultures» (07.12.2020).

Серед спікерів були: Каріна Рудас, Владислав Руженцев (ФЕМП 1-5); Ярослава Середа, Дарина Рябічева (ФТМ 2-16),  Анна Дитиненко (ФТМ 2-6); Владислав Кочерга, Ігор Бердник (ФІТ 2-1).

Модератори вебінарів старший викладач Шумейко Наталя Вікторівна та доцент кафедри сучасних європейських мов Нипадимка Алла Сергіївна вдячні всім студентам за активність, ініціативність, творчість та допитливість!

  

  

13.12.2020
42903
477
остання редакція 14.12.2020
42903

Вебінар для студентів на тему «Global Trade: Goals and Growth»

сучасних європейських мов

У рамках проведення заходу «Global Trade Days» в Київському національному торговельно-економічному університеті 23 листопада 2020 року з ініціативи кафедри сучасних європейських мов відбувся вебінар «Global Trade: Goals and Growth» на базі платформи ZOOM.

Онлайн-вебінар «Global Trade: Goals and Growth» зібрав понад 90 учасників. Завдяки формату живого спілкування кожен зміг відповісти в чаті на запитання від спікерів вебінару. На зустрічі були присутні студенти університету, викладачі кафедри та колеги з дружніх кафедр та факультетів.

Від кафедри сучасних європейських мов модераторами вебінару були старший викладач Шумейко Наталя Вікторівна та доцент кафедри Нипадимка Алла Сергіївна. Також на вебінарі виступили: Анастасія Гудим (ФТМ 2-5), Анна Дитиненко (ФТМ 2-6), Маліночка Влад (ФІТ 2-1), Єлизавета Хорошун (ФІТ 1-1), Ярослав Пустовіт (ФІТ 1-1), Каріна Рудас (ФЕМП 1-5), Дар’я Степанова (ФІТ 1-1).

Ключові теми вебінару: сутність і значення міжнародної торгівлі; роль міжнародної торгівлі в економічному розвитку; світова організація торгівлі (цілі, статус і сфера діяльності); ембарго - як один з видів торговельно-економічних обмежень (на прикладі відносин Куби та США); зовнішня торгівля України: як змінився експорт й імпорт країни за останні роки.

Дякуємо всім учасникам за зустріч і за приємні коментарі у чаті вебінару!

   

      

27.11.2020
42903
479
остання редакція 17.01.2021
42903

Вебінар для студентів на тему «The Federal Reserve System»

сучасних європейських мов

В рамках викладання навчальної дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)» на кафедрі сучасних європейських мов, 26 жовтня в режимі відеоконференції на платформі ZOOM відбувся вебінар  на тему «The Federal Reserve System», проведений для здобувачів вищої освіти Київського національного торговельно-економічного університету.  Виступаючі звернули увагу на юридичний статус ФРС, її поточні функції, структуру та доходи.  Модерували зустріч доцентка Нипадимка Алла Сергіївна та старша викладачка Шумейко Наталя Вікторівна.

Щиро дякуємо всім учасникам за онлайн-зустріч!

02.11.2020
42903
441
остання редакція 04.11.2020
42903

Вебінар для студентів на тему «Central Banks of Different Countries»

сучасних європейських мов

Дякуємо студентам, які наполегливо працюють, з захопленням вивчають мови, у кого є успіхи в англійській мові, але хто хоче набагато більшого! Саме такі студенти 19 жовтня взяли участь у вебінарі «Central Banks of Different Countries», який організували та провели на платформі Zoom старший викладач кафедри сучасних європейських мов Шумейко Наталя Вікторівна і доцент кафедри сучасних європейських мов Нипадимка Алла Сергіївна.

Учасники онлайн-зустрічі підготували цікаві факти про історію української валюти, грошовий обіг, банкноти, акцентували увагу на основних показниках банківської системи та  здійснили пізнавальну віртуальну екскурсію до Національного банку України.

    

24.10.2020
42903
501
остання редакція 25.10.2020
42903

Науково-педагогічне стажування у Венеціанському університеті Ка’ Фоскарі

сучасних європейських мов

Протягом 24 серпня – 2 жовтня 2020 року старші викладачі кафедри сучасних європейських мов  КНТЕУ, доктор філософії з галузі "Гуманітарні науки. Філологія" Нипадимка Алла Сергіївна та кандидат педагогічних наук Шумейко Наталя Вікторівна пройшли дистанційне науково-педагогічне стажування на тему «ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В ГАЛУЗІ ФІЛОЛОГІЧНИХ НАУК В УКРАЇНІ ТА КРАЇНАХ ЄС» у Венеціанському університеті Ка' Фоскарі (м. Венеція, Італія).

Протягом навчання Нипадимка А. С. та Шумейко Н. В. розглянули особливості застосування технологій дистанційного навчання в умовах карантину, проаналізували досвід найвідоміших європейських усних перекладачів-синхроністів як модель для заохочення студентів перекладацького відділення, звернули увагу на європейську методику викладання лінгвокультурології, методику CLIL та доцільність її використання під час дистанційного навчання студентів; ознайомились з досвідом Венеціанського університету Ка’Фоскарі, підкреслили важливість участі України у формуванні єдиного європейського освітнього простору.

На завершальному етапі стажування Нипадимка А. С. та Шумейко Н. В. взяли участь у семінарі-тренінгу та підготували доповідь “Іншомовна освіта в університетах України”, опубліковану в збірнику матеріалів науково-педагогічного стажування.

За результатами стажування отримано сертифікати (180 годин).

    

14.10.2020
42903
613
остання редакція 14.10.2020
42903

СТУДЕНТКА КНТЕУ – ПРИЗЕР ЮВІЛЕЙНОГО Х МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

сучасних європейських мов

В Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся ІV (фінальний) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, за результатами якого студентка 4 курсу 2 групи факультету торгівлі та маркетингу КНТЕУ Мохнюк Вікторія Миколаївна нагороджена дипломом ІІ ступеня (науковий керівник, викладач кафедри сучасних європейських мов Федорова Л. М.).

Викладачі кафедри сучасних європейських мов КНТЕУ щиро вітають Вікторію Мохнюк та її наукового керівника з нагородою та бажають їм творчої наснаги й подальших наукових звершень!

19.05.2020
42903
540
остання редакція 12.06.2020
42903

On-line засідання кафедри сучасних європейських мов

сучасних європейських мов

18 березня 2020 року відбулось on-line засідання кафедри сучасних європейських мов. Було розглянуто сім питань, які, зокрема, стосувались дистанційного навчання студентів до 3 квітня 2020 року, проведення студентських конференцій, у тому числі ІІІ-ої Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції іноземними мовами “Наука ХХІ століття виклики сьогодення”, проведення Дня відкритих дверей КНТЕУ і Дня ФМТП та ін. Всі викладачі кафедри взяли активну участь в ухваленні рішень за допомогою мобільної інтерактивної мережі.

18.03.2020
42903
647
остання редакція 18.03.2020

ДЕНЬ ГОСТИННОСТІ

сучасних європейських мов

І знову кафедра сучасних європейських мов зустріла гостей  - майбутніх абітурієнтів. Учні 11 класу середньої спеціалізованої школи 246 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва у супроводі викладача кафедри сучасних європейських мов Семенюк С.В.  21 лютого 2020 року відвідали  Київський національний торгівельно-економічний університет.   Вони подивились, як навчаються студенти різних факультетів, поринули у світ віртуальної реальності у студії VR, зазирнули у smart бібліотеку, а також дізнались багато цікавого про факультети і сучасні професії.  Особливо сподобалась Smart-Library, в якій гостям дозволили одягти VR окуляри та відчути, що  віртуальна реальність - це вже частина нашого життя, і зовсем не  фантастика.  VR бібліотека вразила майбутніх абітурієнтів широкими можливостями і подарувала спектр емоцій. 

24.02.2020
42903
607
остання редакція 12.06.2020
42903

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У КНТЕУ

сучасних європейських мов

Українська молодь обирає Київський національний торговельно-економічний університет.

Майбутні абітурієнти з Прилук відвідали столицю України і завітали до КНТЕУ першого лютого 2020 року на День відкритих дверей, щоб більше дізнатись про умови навчання на престижних спеціальностях. Викладачи кафедри сучасних європейських мов  Дурдас Алла Петрівна і Семенюк Світлана Вадимівна влаштували для  гостей захопливу мандрівку сучасними науковими лабораторіями та навчальними аудиторіями факультетів: готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, журналістики та реклами, менеджменту, економіки, міжнародної торгівлі і права, комп’ютерних наук та інформаційних систем. Враження студентів доповнювали емоційні розповіді студентів-екскурсоводів та професорсько-викладацького складу про насичені будні в торговельно-економічному університеті. Молодь уважно слухала про пізнавальні лекції, семінари, святкові заходи у виші та цікаві майстер-класи від провідних спеціалістів сфер економіки, політики, ІТ-технологій, готельного й туристичного сервісу, піару, торгівлі та маркетингу, а також висловила щиру вдячність усім, хто долучився до організації заходу.

05.02.2020
42903
794
остання редакція 12.06.2020

Нагородження переможців Олімпіади з іноземних мов

сучасних європейських мов

Викладачи кафедри сучасних європейських мов  Київського національного торговельно-економічного університету вітали сьогодні, 4 грудня 2019,  переможців олімпіади з німецької мови,  метою якої є стимулювання самовдосконалення учнів, зацікавлення їх у якісному й поглибленому вивченні іноземних мов, виявлення, підтримка та розвиток обдарованих студентів. На адресу переможців лунали вітальні слова у зверненні завідувача кафедри сучасних європейських мов доцента Януша О. Б., який підкреслив,  що участь студентів в олімпіадах з іноземних мов та цьогорічні результати дають підстави пишатися такими студентами та їхніми викладачами. Переможцями олімпіади з німецької мови стали:

І місце: Морозова Марина (ФТМ 2-7);

ІІ місце: Малофей Ольга (ФФБС 2-2);

ІІІ місце: Воробйова Анастасія (ФЕМП 2-5)

Бажаємо усім учасникам олімпіади з німецької мови подальших успіхів і чекаємо у наступному році!

04.12.2019
42903
601
остання редакція 12.06.2020
42903

Результати Університетської Олімпіади з англійської мови

сучасних європейських мов

Викладачи кафедри сучасних європейських мов  Київського національного торговельно-економічного університету провели університетську Олімпіаду з англійської мови для студентів 1 та 2 курсів нефілологічних спеціальностей. Олімпіада, що відбулася  12 листопада 2019 року,  проходила в 3 тури: 1 тур - граматичні завдання, 2 тур - аудіювання, 3 тур - говоріння. Студенти проявили високий рівень володіння англійською мовою і згідно з  результатами Олімпіади переможцями були визначені:

І місце: Метлицький Данило (ФФБС 2/5);
ІІ місце: Каковкіна Валерія (ФТМ 2/11); Скрицька Ірина (ФБС - 1/1);
ІІІ місце: Медведєва Ірина (ФЕМП 2/3),   Йожиков Артем (ФТМ 1/26). 
Переможець, який посів 1 місце, рекомендований до участі у Всеукраїнській студентській олімпіаді з англійської мови.  Витаємо!

 

 

 

13.11.2019
42903
720
остання редакція 12.06.2020
42903

ІІІ Форум для фахівців англійської мови Reforming Higher Education in Ukraine

сучасних європейських мов

Викладачи кафедри сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету взяли участь у  роботі ІІІ Форуму для фахівців англійської мови - 3rd Forum for ELT Professionals: Reforming Higher Education in Ukraine,  організаторами якого виступили Dinternal International , Pearson та КНТЕУ. Команда Pearson зустрічала учасників за інформаційними столами з новинами і літературою про найостанніші досягнення у світі технологій, міжнародних іспитів, онлайн тестування та онлайн навчання. На зустрічах та майстер-класах (workshops), яки проходили два дні  (8 і 9 листопада 2019р.), зосередилися на таких важливих темах: напрями реформування системи викладання англійської мови в університетах, професійне вдосконалення та фахові компетентності викладачів, методики, матеріали та новітні технології для викладання англомовних програм.Викладачи кафедри сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету взяли участь у  роботі ІІІ Форуму для фахівців англійської мови - 3rd Forum for ELT Professionals: Reforming Higher Education in Ukraine,  організаторами якого виступили Dinternal International , Pearson та КНТЕУ. Команда Pearson зустрічала учасників за інформаційними столами з новинами і літературою про найостанніші досягнення у світі технологій, міжнародних іспитів, онлайн тестування та онлайн навчання. На зустрічах та майстер-класах (workshops), яки проходили два дні  (8 і 9 листопада 2019р.), зосередилися на таких важливих темах: напрями реформування системи викладання англійської мови в університетах, професійне вдосконалення та фахові компетентності викладачів, методики, матеріали та новітні технології для викладання англомовних програм.

                                        

Засновник і президент Міжнародної освітньої групи PEARSON-Dinternal-S2A та мережі міжнародних мовних шкіл London School of English Шон Патрік Харті (праворуч)

                                                 

Workshop 

                   

Kris Kirby

12.11.2019
42903
785
остання редакція 12.06.2020

Відкриття ХX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

сучасних європейських мов

З метою піднесення престижу української мови серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу, викладачі кафедри сучасних європейських мов Київського національного торговельного-економічного університету провели  І етап ХX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Конкурс урочисто відкрив 7 листопада 2019 року завідувач кафедри сучасних європейських мов доцент Януш О. Б. З вітальним словом до учасників звернувся декан факультету міжнародної торгівлі та права доцент Пальчук П. М., побажавши студентам успіхів і натхнення, закликаючи плекати й любити рідну мову.

12.11.2019
42903
760
остання редакція 12.06.2020

Стартував X Міжнародний мовно-літературний конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

сучасних європейських мов

Наша молодь - талановита та обдарована і турбується не лише про економіку, виробничу галузь, політичну сферу, а й про культуру мови. Оскільки мова – це показник мислення, інструмент вирішення економічних і виробничих питань. Саме від чистоти мови залежить, наскільки точно вашу думку зрозуміє опонент.
Викладачі кафедри сучасних європейських Київського національного торговельно-економічного університету провели 28 жовтня 2019 року І етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Зараз конкурсна комісія працює над перевіркою робіт і визначенням переможців, які будуть рекомендовані для участі в ІІ (міському) етапі конкурсу, що традиційно проводиться в Київському університеті ім. Бориса Грінченка, а ми бажаємо всім учасникам успіху. 

12.11.2019
42903
700
остання редакція 12.06.2020
42903

День відкритих дверей у КНТЕУ разом з викладачами кафедри

сучасних європейських мов

Викладачі кафедри сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету Сушко І.А. та Іванюк Т.В. провели цікаву екскурсію університетом для майбутніх абітурієнтів.  Молодь мала можливість поринути у студентську атмосферу, поспілкуватись із викладачами, дізнатись умови вступу й побувати в інноваційних фахових та мультимедійних лабораторіях факультетів КНТЕУ 26 жовтня 2019 року під час заходу «День відкритих дверей».

Крім того, на персональне запрошення викладача Сушко І.А. відгукнулись та залучились до цього заходу учні випускних класів, які під час зустрічі  отримали рекламно-інформаційні матеріали, із захопленням переглянули фільм про КНТЕУ, заповнили анкети для зворотнього зв’язку. Учні відвідали майстер-класи, бібліотеку, музей, занурилися у віртуальну реальність за допомогою спеціальних VR-окулярів у Smart-бібліотеці та ознайомилися з матеріальною та навчальною базою КНТЕУ.

Візит до Київського національного торговельно-економічного університету подарував абітурієнтам безліч позитивних емоцій. Після завершення «Дня відкритих дверей» молодь робила пам’ятні фото й активно ділилась враженнями.

26.10.2019
42903
600
остання редакція 12.06.2020

Викладачи кафедри прийняли участь у National Geographic Learning October Conference

сучасних європейських мов

Для вчителів і викладачів англійської мови відбулась грандіозна подія – October Conference від видавництва National Geographic Learning та офіційного представника видавництва в Україні, компанії «Лінгвіст».
Викладачи  кафедри сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету мали унікальну нагоду зустрітися зі спікером видавництва Алексом Уорреном (Alex Warren), який провів дві цікаві сесії. Алекс - відомий, досвідчений викладач та тренер, із задоволенням працює з інноваційними матеріалами, яки представляють широкий спектр тем та змушують критично мислити. Дискусії, творчи завдання, обговорення головних тем, знайомство з передовими практиками викладання англійської, розіграш підручників та семінарів, інтерактивна вікторина "Wonderful World" з подарунками, зустріч з однодумцями та фанатами своєї справи - все це відбувалось під час October Conference, 22 жовтня 2019 року . Чудова атмосфера для вчителів, які вміють виходити за рамки!

26.10.2019
42903
675
остання редакція 12.06.2020

Наші викладачи працювали синхронними перекладачами під час міжнародної конференції

сучасних європейських мов

Переклад конференції включає в себе присутність на національних та міжнародних конференціях, слухання доповіді на одній мові і потім передачі того повідомлення на вихідній мові через навушники або в голосовому режимі із спеціально облаштованої для цього кімнати. Як вся інтерпретація, це включає ефективні навики усного спілкування, такі, як здатність розуміти вихідну мову, інтонації та настрої спікера, а також дуже важливо вміти повторювати всі повідомлення на вихідній мові, не втративши тон і посил оратора.

Усні перекладачі працюють в режимі реального часу, в безпосередньому контакті з аудиторією. Усний переклад вимагає швидкого мислення. На відміну від письмового перекладача, усний перекладач працює під високим тиском. Викладачи кафедри сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету Староста Г. А., Радченко Ю. П., Гарбуза Т. В., Лабенська Е. О., Дурдас А. П., Іванюк Т. В. здійснювали синхронний переклад під час ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Глобальні імперативи розвитку бізнесу та права», що відбулася 10-11 жовтня 2019 року у КНТЕУ. 

26.10.2019
42903
671
остання редакція 12.06.2020
42903

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Глобальні імперативи розвитку бізнесу та права»

сучасних європейських мов

10-11 жовтня 2019 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Глобальні імперативи розвитку бізнесу та права». На конференцію було подано матеріали від учасників із 7 країн Європи та Азії. У конференції взяли участь науковці з 31 закладу вищої освіти, з них – 20  учасників закладів вищої освіти України. У роботі різних дискусійних платформ конференції взяли участь науково-педагогічні, педагогічні працівники та аспіранти.

Модератором дискусійної платформи «Мовні компетенції фахівця в умовах глобалізації» виступив завідувач кафедри сучасних європейських мов  КНТЕУ доцент О. Б. Януш. В її роботі, зокрема, взяли участь:

Дeніел Воллер, PhD, керівник школи мовних та глобальних досліджень Університету Центрального Ланкаширу (Велика Британія). Він виступив із доповіддю «The Common European Framework of Reference for Languages»; Дзяі Вонг, PhD, старший викладач школи мовних та глобальних досліджень Університету Центрального Ланкаширу (Велика Британія), яка доповіла про важливість міжкультурного спілкування у своїй промові «Professional Intercultural Communication»; з доповіддю «Teaching Strategies Oriented on the Formation of Foreign-Language Communicative Competence of Economists» виступила доцент Ніколаєнко Віта Валентинівна, кандидат педагогічних наук, завідувачка кафедри методики викладання іноземних мов НПУ імені М. П. Драгоманова. У дискусії взяли участь науково-педагогічні працівники різних університетів та наукових шкіл.

Результати обговорення свідчили про те, що запропоноване коло питань, пов'язаних з актуальними проблемами міжкультурної комунікації і перекладознавства, є доволі широким полем лінгвальних досліджень, що потребує подальшого всебічного й поглибленого вивчення та детального опрацювання.

16.10.2019
42903
696
остання редакція 12.06.2020

ІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Наука XXI століття: виклики сьогодення»

сучасних європейських мов

На кафедрі сучасних європейських мов факультету міжнародної торгівлі та права Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) 16 травня 2019 року відбулася ІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Наука XXI століття: виклики сьогодення».

Відкрив роботу конференції проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв'язків Сай В. М., якій французькою мовою привітав учасників від імені ректора університету Мазаракі А. А.  і  відзначив, що проведення студентських наукових конференцій сприяє підвищенню якості професійної підготовки студентів та розширенню їх особистісних і професійних можливостей, а володіння іноземними мовами суттєво збагачує потенціал сучасного фахівця.

З привітальним словом до учасників і гостей конференції звернувся і завідувач кафедри сучасних європейських мов Януш О. Б. , якій відзначив, що володіння іноземною мовою є важливим інструментом реалізації діалогу культур, забезпечення мобільності, налагодження ефективної особистої і професійної комунікації.

У конференції взяли участь понад 160 студентів з 8 навчальних закладів України, серед яких 6 університетів та інститутів, 2 коледжі, а саме: Київський національний торговельно-економічний університет, Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Університет державної фіскальної служби України (м. Ірпінь), Житомирський державний університет імені Івана Франка, Хмельницький національний університет, Вінницький навчально-науковий інститут економіки Тернопільського національного економічного університету, Житомирський торговельно-економічний коледж КНТЕУ, Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ. Для обговорення на конференцію подано 183 доповіді англійською, німецькою та французькою мовами.

Для обговорення питань конференції працювали 7 дискусійних платформ:

 1. Структурні зрушення в економіці України.
 2. Фінанси, банківська справа та страхування в Україні та світі.
 3. Товарознавство та комерційна діяльність.
 4. Юридичні науки як основа формування правової культури.
 5. Інформаційні технології в економіці.
 6. Актуальні питання педагогіки та психології.
 7. Мовна компетенція сучасного фахівця.

ІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Наука XXI століття: виклики сьогодення» продемонструвала високий рівень підготовки студентів та висвітлила актуальні проблеми в сфері економіки, інформаційних технологій, гуманітарних і юридичних наук.

16.05.2019
42903
725
остання редакція 12.06.2020
42903

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт іноземною мовою

сучасних європейських мов

25 квітня 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт іноземною мовою за професійним спрямуванням з гуманітарних наук нефілологічного профілю, організований факультетом іноземних мов НПУ імені М. П. Драгоманова.  До складу журі секції «Політологія і Право» увійшов доцент, кандидат філологічних наук, завідувач кафедри сучасних європейських мов КНТЕУ Януш Олег Богданович. Учасники конкурсу представляли різні заклади вищої освіти України,  у тому числі КНТЕУ.

 

 

26.04.2019
42903
886
остання редакція 12.06.2020
42903

ВИЗНАННЯ СТУДЕНТІВ - ВИЩА НАГОРОДА

сучасних європейських мов

Немає в світі відчуття прекрасніше, коли праця і вкладені в улюблену справу сили і завзяття оцінюються по достоїнству, щиро і від чистого серця. В цьому році абсолютним лідером студентського голосування у конкурсі "Вибір студентства 2019" у номінації "МАЕСТРО ФІЛОЛОГІЇ" став доцент, кандидат філологічних наук, завідувач кафедри сучасних європейських  мов ЯНУШ ОЛЕГ БОГДАНОВИЧ.

Це вже друга його нагорода від імені студентів КНТЕУ. У минулому році Олег Богданович переміг в номінації "Вибір студентства".

Вітаємо Олега Богдановича  із заслуженою перемогою і бажаємо успіхів!                    

 

15.04.2019
42903
1084
остання редакція 12.06.2020
42903

Результати проведення студентської наукової конференції з української мови "Теоретичні та практичні засади культури професійного мовлення"

сучасних європейських мов

9 квітня 2019 року кафедра сучасних європейських мов ФМТП провела університетську студентську наукову конференцію "Теоретичні та практичні засади культури професійного мовлення".

           З  вітальним словом до учасників звернулися завідувач кафедри сучасних європейських мов О. Б. Януш і заступник декана ФМТП з навчально-методичної та наукової роботи Н. О. Тесленко.

           Наукові дослідження учасників були присвячені актуальним питанням становлення й розвитку  української мови, зокрема, культурі усного й писемного мовлення сучасної молоді, особливостям мови професії (банківської справи, туризму, економіки, реклами), мистецтву публічного виступу тощо.

            Для обговорення було подано 42 тези доповідей. За результатами конференції  найкращими визнано роботи: Кравець Анастасії Андріївни (ФТМ, 1-14), Тропіциної Юлії Володимирівни (ФРГТБ, 1-3), Гейка Максима Володимировича (ФРГТБ, 1-10), Вежичанін Яни Олексіївни (ФФБС, 1-4), Малофей Ольги Олександрівни (ФФБС, 1-2), Остапенко Анастасії Юріївни (ФРГТБ, 1-10), Мукієнко Яни Андріївни (ФТМ, 1-16), Туряниці Адріанни Валеріївни (ФРГТБ,  1-13), Онопрієнко Юлії Володимирівни (ФФБС, 1-2), Третьякова Сергія Олексійовича (ФРГТБ, 1-11).

Дякуємо всім учасникам! Бажаємо творчих успіхів і натхнення в мистецтві оволодіння рідним словом!

09.04.2019
42903
716
остання редакція 12.06.2020
42903

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

сучасних європейських мов

Київський національний торговельно-економічний університет  – найвідоміший  виш України, в якому зосереджені найпрестижніші бізнес-спеціальності. Амбітна молодь мріє навчатися саме в цьому  виші.  В День відкритих дверей завжди є нагода потрапити до вишу, визначитись із майбутніми спеціалізаціями та детально довідатись про особливості навчання.

Викладачи кафедри сучасних європейських мов Л.М.Федорова та А.П.Дурдас організували екскурсію по нашому рідному КНТЕУ для абітурієнтів та їх батьків. Гості  мали можливість поспілкуватись із викладачами, дізнатись умови вступу й побувати в інноваційних фахових та мультимедійних лабораторіях факультетів університету. Візит до КНТЕУ подарував абітурієнтам безліч позитивних емоцій. Після завершення Дня відкритих дверей молодь робила пам’ятні фото й ділилась враженнями.  

06.04.2019
42903
926
остання редакція 12.06.2020
42265

День нашого факультету. Святкова презентація кафедри.

сучасних європейських мов

Наш факультет завжди відрізнявся вмінням святкувати свій день. Цього року всі кафедри ФМТП об'єдналися в єдину дружню країну Семи Королівств. Кафедра сучасних європейських мов представляла Королівство Мистецтв. Дружній святковий настрій а також таланти і оригінальність вабили в цей день як студентів, так і викладачів. Почесні гості нашої кафедри в тому числі ректор КНТЕУ Мазаракі Анатолій Антонович, перший проректор з науково-педагогічної роботи Притульська Наталія Володимирівна, проректор з науково-педагогічної роботи Шаповал Світлана Леонідівна взяли участь у створенні колективної картини в абстрактному стілі, оскільки спільна робота об'єднує, окрилює, мотивує і надихає на нові звершення. Вікторини, конкурси на знання англійської мови, колективне створення емблеми факультету, подарунки…  Так, святкуючи день фальтету, наша кафедра поєднала науку, мистецтво та казковий світ. Свято нікого не залишило байдужим.

   

        Мистецтво нікому не завадить, навіть ректору)

        Творчість  надихає )

28.03.2019
42903
749
остання редакція 12.06.2020
42903

Вітаємо!

сучасних європейських мов

За сумлінну працю та з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня старший викладач кафедри сучасних європейських мов, кандидат філологічних наук Нипадимка Алла Сергіївна одержала Почесну грамоту від ректора КНТЕУ Мазаракі Анатолія Антоновича. Щиро вітаємо Аллу Сергіївну і бажаємо щастя, міцного здоров’я, нових звершень та наукових здобутків!

           

07.03.2019
42903
972
остання редакція 12.06.2020
42903

Поєднання розуму і краси

сучасних європейських мов

06.03.2019. Щороку серед жіноцтва нашого університету проводиться конкурс «Фото-Красуня КНТЕУ-2019». Голова Профспілки працівників і студентів КНТЕУ Сергій Іванович Бай вітав сьогодні учасниць конкурсу і оголосив переможницю (нею стала Воробей Юлія Миколаївна, асистент кафедри міжнародних економічних відносин ФМТП, яка зачарувала журі образом справжньої української автентичної краси). У фінал конкурсу пройшли 19 найчарівніших учасниць з різних факультетів і кафедр. Серед них – доцент кафедри сучасних європейських мов, кандидат педагогічних наук Коротун Олена Олександрівна (ФМТП).  Вітаємо Олену Олександрівну і бажаємо здобувати ще багато перемог, як на конкурсах, так і щоденно у житті та науці!

                

                             

06.03.2019
42903
1079
остання редакція 12.06.2020
42903

Презентація "Speak Ukrainian" y Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС

сучасних європейських мов

28 лютого 2019 року у приміщенні Дипломатичної академії при Міністерстві закордонних справ України відбулася презентація державного сайту з вивчення української мови як іноземної «SpeakUkrainiain». Сайт було виготовлено протягом 2018 року на замовлення Міністерства та на виконання Указу Президента про невідкладні заходи щодо зміцнення державного статусу української мови.

Участь у презентації взяло вище керівництво держави, представники посольств та дипломатичних місій в Україні, представники освітній установ та організацій, які зацікавлені у використанні цього продукту. КНТЕУ представила доцент кафедри сучасних європейських мов Коротун Олена Олександрівна.

02.03.2019
42903
1064
остання редакція 12.06.2020
42903

сучасних європейських мов

11.02.2019. За сумлінну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності викладач кафедри європейських мов Лариса Миколаївна Сафіуліна з нагоди відзначення ювілею одержала Почесну грамоту від ректора КНТЕУ Мазаракі Анатолія Антоновича, а також подяку від голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Заболотного Геннадія Вадимовича. Щиро вітаємо Ларису Миколаївну з цією важливою подією і бажаємо, не залежно від ситуацій, зберегти в собі ділові якості, творчу наснагу, плідну енергію ще на довгі роки.

13.02.2019
42903
832
остання редакція 12.06.2020

День гостинності для учнів випускних класів Броварської ЗОШ № 10

сучасних європейських мов

2 лютого 2019 року відбувся захід «День відкритих дверей в КНТЕУ». Викладач кафедри сучасних європейських мов факультету міжнародної торгівлі та права Сушко Інна Анатоліївна провела день гостинності та залучила до цього заходу учнів випускних класів Броварської  ЗОШ № 10. Під час зустрічі учні отримали рекламно-інформаційні матеріали, із захопленням переглянули фільм про КНТЕУ, заповнили анкети для зворотного зв’язку. Особливе зацікавлення у гостей викликала екскурсія по університету. Учні відвідали бібліотеку, музей, зони коворкінгу "KNUTE HUB", ознайомилися з матеріальною та навчальною базою КНТЕУ, численними закладами харчування. Захід виявився цікавим та корисним, вступники отримали вичерпні відповіді на актуальні питання, а також отримали багато вражень та позитивних емоцій.

Дякуємо школярам, керівництву Броварської  ЗОШ № 10 за те, що завітали до нас. Чекаємо на нові зустрічі!

Будемо раді бачити Вас студентами КНТЕУ!

02.02.2019
42903
1020
остання редакція 04.02.2019
42265

Результати I туру Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови

сучасних європейських мов

14 листопада 2018 року кафедрою сучасних європейських мов було організовано та проведено студентську олімпіаду з англійської мови. У заході взяли участь понад 120 студентів I та II курсів. Зі вступним привітальним словом виступили декан факультету міжнародної торгівлі та права П. М. Пальчук та завідувач кафедри О. Б. Януш. Студенти виявили досить високий рівень практичного володіння англійською мовою. За результатами трьох етапів олімпіади переможцями було визнано таких студентів:

1 місце: Каковкіна Валерія Юріївна  (ФТМ 1-11);

2 місце: Золкіна Арина Миколаївна  (ФФБС 2-6), Гнасько Олена Ігорівна (ФОАІС 1-2);

3 місце: Чукін Ілля Валентинович (ФТМ 2-7), Медведева Ірина Глібівна – ФЕМП 1-3.

Вітаємо переможців олімпіади!

16.11.2018
42473
1203
остання редакція 12.06.2020
42265

День гостинності для учнів 10 класу спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови № 207 м. Києва

сучасних європейських мов

24 жовтня 2018 року кафедра сучасних європейських мов факультету міжнародної торгівлі та права організувала й провела День гостинності для учнів 10 класу спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови № 207 м. Києва.

Викладач кафедри сучасних європейських мов ФМТП Федорова Людмила Миколаївна ознайомила школярів із можливостями отримання якісної сучасної вищої освіти в КНТЕУ, провела екскурсію його територією. Учні були приємно вражені сучасним обладнанням комп’ютерних кабінетів, лекційними аудиторіями, спеціалізованими лабораторіями, науковими та навчальними фондами бібліотеки,  мультимедійним та читальним залами, залом періодичних видань і зонами  коворкінгу "KNUTE HUB", численними закладами харчування, спортивними залами, стадіоном.

Директор Центру профорієнтаційної роботи Ярошенко Людмила В'ячеславівна розповіла про спеціальності та спеціалізації, за якими здійснюється підготовка в нашому університеті, можливість навчання в закордонних університетах-партнерах КНТЕУ, підготовку на військовій кафедрі з присвоєнням офіцерського звання, ознайомила учнів із правилами прийому.

Перед майбутніми вступниками з презентацією кафедри міжнародних економічних відносин виступила кандидат економічних наук, доцент Лежепьокова Вікторія Геннадіївна. Вона надала вичерпну інформацію про дисципліни, які викладаються на кафедрі, окреслила особливості підготовки майбутніх фахівців сфери міжнародної торгівлі, економіки та бізнесу, шляхи їх подальшого працевлаштування.

Дякуємо школярам, керівництву спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови № 207 м. Києва за те, що завітали до нас. Чекаємо на нові зустрічі!

Будемо раді бачити Вас студентами КНТЕУ!

25.10.2018
42473
1523
остання редакція 10.04.2019
42265